Autók » Ford » Mustang (2004)

Mustang 5.4L Supercharged

Shelby GT 500 - Nincs ellenfel

Muscle-car manias vagyok. Soha nem volt semmilyen mas autom es nem is kell. (Persze vezettem mar sokminden mast is de soha nem voltam tulajdonosuk).
Kezdtem egy 1969 Camaroval, aztan Mustang, El-Camino, Charger and legutoljara egy 1998 Viper. Ez a Shelby viszont az osszes tobbinel komolyabb. Tele van tuningokkal, a chiptol kezdve, header-en at, kipuffogoig minden. Jelen pillanatban 540 loeros de meg valoszinuleg kitalalok valami mast is kesobb. Egyebkent nem csak a teljesitmeny az, ami kiveteles. Maga a kinezet, a V8 utanozhatatlan hangja, es maga az egesz attidude azok, amik ezt az autot kivetelesse teszik. Rendszeresen levadaszom vele az haromszor annyiba kerulo Ferrarikat es Porschekat. Szerintem a legkomolyabb auto az araert. Nincsen semmi bajom a kis diesel-ekkel van, vagy a tobbi kis fogyasztasu autokkal, de ezek nem az en vilagom. Gondolom van akinek ezek bejonnek. Ettol fuggetlenul engem rendszeresen elfog a rohoges amikor meglatok egy Smart-ot vagy egy kis Mazdat.
A fogyasztas olyan 15 korul van de a benzin meg mindig $2 allatt van, ugyhogy semmi problema;)) Soha semmilyen gondom nem volt vele, a 10,000 merfoldes szerviz es olajcserek kivetelevel.
Van mar egy par Shelby Nemetorszagban (az egyiket en kuldtem) es tudom, hogy a tulajdonosok imadjak. Mindenkinek ajanlani tudom, aki kulombozni szeretne a szurke atlagtol. Semmi nemetes precizitas vagy europai kifinomultsag. Csak kurva jo kulso, hihetetlen hang, brutalis ero es nyomatek. Kell ennel tobb?

- Semmi

Ford Dealer