Autók » Ford » Mustang (2004)

Mustang Convertible

...minden masra ott a Mustang Cabrio!

Az auto 2010es, 8 honapossan vettem, 8000miles volt benne - beletettem 12000milest eddig.

fogyasztasa: miota en hasznalom nem nullaztam a computert, most 21.2miles/gallont ir. ( kb 10liter korul lehet )

elozo kocsim egy w209 CLK 55 AMG volt, ahhoz kepest a Mustangnak nincs gyorsulasa csak noveli a sebesseget idovel, de amugy "jol megy". Nem szabad elfelejteni, a muszaki szinvonal a 60-as evek ( merevhid hatul, nyomorudas motor ) de jo kis kocsi, "kihoztak belole a maximumot " Kabriokhoz merten csendes, nyitasa a szokasos ket klaffantyu a szelvedokereten a tobbi elektromos. Sosem ertettem meg miert kell merni idore a nyitast, ez nem lassabb nem gyorsabb mint a tobbi kb.

a csomagtarto nem valtozik attol fuggoen nyitva van e a teto vagy be van csukva, a merete "eleg nagy". ( egy 21es elso krosszgumi ha be van rakva akkor marad kb 20cm hely ) eleg magas a csomagtarto egy repulos kofferhez.

az auto kenyelmes elol ( 2 meteres vagyok majdnem ) ami pl a mercirol nem volt elmondhato, hatul van ket hely de az gyanum szerint azert van benne hogy ne kelljen fizetni a ketuleses kocsikra kiszabott magasabb adot. Sok srac kiszedi a hatso uleseket es hangszorot tesznek be, emberi tartozkodasra ( 150cm felett ) a hatso ulessor szerintem alkalmatlan. ( kozeptermetu kutyam elfer siman mondjuk :)

Lehet szeretni ezt az autot, a formaja teljessen megfogott. Olyan mint a kolasuveg - soha nem megy ki a divatbol.

Kaptam egy kavicsot a szelvedore, kijottek kicsereltek biztosito fizette $290 volt.

Jelentem elhagytam az 50.000 merfoldet is mar, olajcseren kivul semmi. Atlagfogyasztas az elmult 9000merfoldon 19.9MPG volt ( kb 10liter/100km )

- nem romlott el semmi

FORD SanFrancisco