Autók » Ford » Ka (1996-2007)

Ka 1.3 alap+szervo kormány

Szerelem els? látásra...

Ez az autó vagy nagyon tetszik az embereknek vagy nagyon nem!
Nekem szerelem els? látásra, asszonynak is!
Használtan vásároltam 37000 km.-rel, nagyon szép állapotban, leginkább munkába járásra használtam (napi kb. 100km) soha nem hagyott cserben. Sajnos futóm?ve elég kemény (és szép nagy gumik is voltak rajta) ezért ezt elég gyakran kell nézegetni.
alapjárati motor id?nként elkoszolódik, ezt némi "brigéciol" segítségével 30 perc alatt javítani lehet.
Városi forgalomban igen szépen lehet tolakodni vele erre éppen elég a 60 lóer?. Autópályán ha elég türelmes az ember 160-170-ig el lehet vele menni. Kanyarokban nagyon stabil az autó, soha nem csúszkált. Két embernek elöl nagyon kényelmes, hátul már ennyire nem rózsás a helyzet, de városban rövid id?re ki lehet bírni. Csomagtere az nincs (max. 2 szatyor).
Nagyon szerettem, gyöny?r? a design!!! Bár azt mondják n?i autó ezt Én cáfolnám...
Sajnos meg kellett válnunk T?le mert gyarapszik a család és nem férünk már belé.
Városi forgalomba egy két személynek idális járm?.

- Kormánym? gömbcsukló (40000 km) berohadt a gömbcsukló
- tipus hiba.
- Alapjárati motor (70000 km.) tipus hiba.
- futóm? felújítás (110000 km) Budapest hiba:(((
- Szerviz intervallum: 15 000 km.-enként olaj, olajsz?r?, légsz?r? csere.
- 60 000 km.-enként gyertyák cseréje + szelep állítás.
- Vezérm?szíj nincs benne, azzal nem kell foglalkozni.
- Végtelenül igénytelen a motor.

"Tomi" nev? szerel? ismer?s

Fenntartási költség (8) Évjárat 1997
Előző autója? Bmw 316 (1982) Következő autója? Toyota Corolla Wagon Terra (2002)
Verdikt (7.4/10)

Ford Ka 1996 (1996)