Autók » Ford » Focus (1998-2004)

Focus 1.8 TDci

Ford Focus 1.8 tdci 2002

Hát igazándibol vannak olyan emberek akik szeretik a fordokat vannak olyanok akik csak muszájbol vezetik.mivel hogy nekem már a focus a 3-ik fordom én imádom!minden autóval van gond ugyan ugy van ez is a focusal,ez az elsö dizel autóm 1.8 tdci 115 le. nagyon szeretem nyomatékos erös gépecske,egyedül amitöl tartottam a kezdetétöl fogva az ami a legkényesebb ebben a motor fajtában az a porlasztó!ugyebár az
ára elég borsós.szerintem a formája nagyon csinos föleg fekete szinben,kicsit szük belül de nem vészes,az én 1.90-es magaságomhoz és 100 kilomhoz.nagyon gyorsul főleg a turbó miután rásegit!az uttartása nagyon jó,bár az ülése nem kagyló ülés és nagyobb kanyarokban kicsit kifordul az ember belölle,attól fügetlenül jó,kéznél van minden ,szép müszerfal a gyári hifi anyira nem az igazi amit gyorsan megoldotam.Csomagtere nagy mivel hogy kombi elég jól lehet pakolni bele.Autópályán mentem vele 180-at elég jól vitte de viszon kicsit sokat zabált.amugy városban 7,5 körül igy télen ,nyáron 1 literel kevesebb.jelenleg a porlasztója van kifingva és cserére vár attól eltekintve nagyon szeretjük a feleségemmel. megérte a pénzét mert nem olyan drágák hozzá a dolgok,és még ráadásul jól is nézz ki és megy is!

- termosztát házbol szivárgot a fagyálló amit cseréltek--ára 20000+munkadij,most meg az 1-ik porlasztója csinálja az eszét amit cserélni kel"bár már egyszer újra lettek programozva de nem sokat segitett rajta" ennek darab ára 60000 ´delphi´ a gyári ford az valamivel drágább és ugyanaz mivel hogy a delphi gyártja az egész befecskendezéses rendszerét´álitólag´

Cromax nem olyan drágák de viszont nem árt rájuk figyelni mert okoskodnak(munkafelvétel)a szerelők ügyesek

Fenntartási költség (5) Évjárat 2002
Előző autója? escort,mondeo azután opel b vectra"nagy fos"most meg .... Következő autója? hát ford az minden áron
Verdikt (6.9/10)

Ford Focus 1998 (2003 - 2004)