Autók » Fiat » Tipo (1987-1995)

Tipo 1.7D

A kitartó hűséges OLASZ

1.7D Hátnem egy száguldó idegbeteg de az 1.7es szivót nem is ara találták ki !Amugy ahoz képest ,hogy 17-es nem is olyan lomha hangja az van de ennyi idő alatt megszeretem (legalább tom ,hogy van valami előttem amit motornak hívnak!!!) Amugy filéres a javítása olcsó fenntartani fogyasztás kitünő hidegben elindul igaz egy kicsit melegitení kell de én szeretem!És nem értem hogy már szidják mer Olasz Kiváncsi lenék melyik nagy japán Suzuki birna ki annyit mint egy Tipo!Meg sok haver szolta le ,hogy te mit akkarsz a szaródal ami ebben a vicc rá 3honapra én huztam haza az opelt amit annyira istenitet de szoltak le Skodások én mondlyuk sokat járom az országot és látam nem egykét lerobant autót de régi Olaszt soha Ujbol is ketőt egy Lanciát és egy alfát De opelből rengeteget francia autokbol nagyon sokat Szoval én csak rőhőgők hogy ha szidlyák az olaszt!!!

- Központi zár nemzárja az összes ajtót (5000 Bontó)Generátorba szénkefe+Dioda(1000ft)Rohadás elenni akcióm (25000ft)1 motor generál de munka autóvolt világ életében!

Én

Haverom

Fenntartási költség (10) Évjárat 1990
Előző autója? opel de a tipo melet volt még sok autom amit a rfeleségemel használtunk hétvégi autonak!! Következő autója? Fiat Bravo
Verdikt (7.6/10)

Fiat Tipo 1987