Autók » Fiat » Punto Grande (2005)

Punto Grande 1.4-8v Style

Vállalható talján szépség

Nos kezdeném a jó dolgokkal.Az autó gyönyörű,kétség nem fér hozzá,különösen három ajtósban és pirosban mint az enyém igazán sportos a megjelenése.Kényelmes és elöl tágas,pálya tempónál is csendes és a fogyasztása igazán baráti.Városban finoman közlekedve 6.5-7liter,pályán 140-es utazóval(amit simán,csendben,kényelmesen tart) 8l.Annak ellenére hogy csak 8 szelepes szeret pörögni,kihúzatva szép sportos hangja van.A fék brutál,1.5 év múltán sem igazán sikerült megszokni,hirtelen fog,nagyon harap,figyelni kell a fékezésre.A fényezés minőségével nem volt gond bár én mindíg csak kézi mosóba vittem.A kárpitok igányesek és bírják a strapát,majd 30ezer körül is újszerűnek hatottak.A gyári hifi hibátlanul működött és szerintem egész jól szólt ha rendesen be van állitva.A negatívumok: Hát igen....az összeszerelési minőség még mindíg nem az igazi,az Olaszoknak ez valahogy nem akar összejönni.A gumi tömítések itt ott elálltak,a kesztyű tartónál centis rés,zörgések innen onnan,rejtélyes elektronikai hibák.Az olajat is csipegette,pedig finoman járattam be és hidegen is vigyáztam rá.1000km-en 3,4dl mindíg fogyott.Konklúzió: Összeségében szerettem,nem bántam meg hogy megvettem és meglepően hamar (1nap!!!) alatt sikerült eladnom meglepően jó áron :-) Akinek van kérdése a tipusról a davinci99@freemail.hu címen kérdezhet.

- Stabilizátor rúd(csere),ülés csere(gyűrődött a huzat),első lökhárítón az egyik műanyag elem kipattant,fékek nyikorogtak-(fékbetét csere),néha rejtélyes elektronikai hibák mellyek maguktól elmultak,ködlámpa párásodott(védő kupak nem volt a helyére rakva),jobb oldali műszerfal részen valami kopogott(nem sikerült megjavítani)

Twin 93 Miskolc. Régi szocreál,uram bátyám tipusú szervíz,tegeznek mindenkit,semmi tisztelet az ügyfélnek....A tulajdonos külön misét megér,az egyik hibánál amit nem volt hajlandó elismerni,ügyvéddel fenyegetett....No comment.Van ott egy fiatal srác valami Krisztián na ő ér ott valamit,lelkes és tisztességes,kár érte,rossz helyen van.

Fenntartási költség (8) Évjárat 2006
Előző autója? corolla Következő autója? mazda 6
Verdikt (6.4/10)

Fiat Punto Grande 2005 (2005)