Autók » Fiat » Punto Classic (1999)

Punto Classic 1.3mutijet

Olasz fostömlő

HÁT.HOGY IS KEZDJEM EZT AZ OLASZ SZAR KÜLFÖLDRŐL LETT BE HOZVA.MEGVETTEM JÓL IS MÜKÖDÖTT EGY DARABIG.UTÁNA EZ A FOSSTALICSKA HENGERFEJES LETT.MEGMONDTÁK TELJESEN KI VAN A MOTORJA.VAGY KICSERÉLEM VAGY FELÚJÍTOM A MOTORJÁT.AZT MONDTAM ÚJÍTSUK FEL A MOTORT,MIVEL ÚJ MOTOR 250000FT ÉS 350000FT KÖZÖTT MOZOG.FÖL LETT ÚJÍTVA A HENGERFEJ,DE MÉG MINDIG NEM LETT JÓ.EZUTÁN HIDROTŐKÉKET CSERÉLTEK MAJD MÉG TŐMÍTÉST CSERÉLTEK.A MOTORT A SZERELŐKNEK NÉGYSZER KELLETT SZÉTSZERELNIÜK.MAJD AZTÁN MEGINT JÖTT A KRAKK A TURBÓ CSÖVEL IS LETT VMI.AZ IS MEGLETT CSINÁLVA.UTÁNA ELVITTÜK ,MEGINTKINULLÁZTATNI EZT A NAGY RAKÁS SZART.A NULLÁZÓS SRÁC AZT MONDTA NINCS SEMMI BAJA AZ AUTÓNAK DE MÉG MINDIG KIÍRTA A MOTORHIBÁT.A SZERELŐK SEM TUDTÁK MI A BAJA ENNEK A TRÁGYÁNAK SE A CSODA SZAKSZERVÍZESEK.AZTÁN ELTŰNTETÜK A MOTORHIBA JELÉT,HOGY NE ÍRJA KI A MOTORHIBÁT.PERSZE NEM SZABÁLYOS MÓDSZERREL.VÉGÜL IS NÉGY HÓNAPOS SZERELTETÉS UTÁN ELADTAM EZT A FOSSTÖMLŐTT.HÁT HA TUDNÁ MILYEN SZART ADTAM EL NEKI.JA ÉS AZT TUDTÁTOK,HOGY A MOTORHOZ NINCSEN SEMMI BONTOTAN CSAK ÚJONAN.AMI UGYE BAROMI DRÁGA.ÚGY MEGUTÁLTATAM ÖSSZES OLASZ AUTOT.VOLT MÁR EGY PÁR AUTÓM.DE HOGY VMI ILYEN SZAR LEGYEN.JA ÉS KÖSZI A CREPA KFT MUNKATÁRSAINAK A MOTOR RENDBEHOZZATALÁT ZOLIKÁNAK.JANINAK.GABINAK,TOMINAK,ZSOLTINAK.MATYINAK.ZOLI BÁCSINAK.MÓNINAK.AHOL MEGTALÁLJÁTOK A SRÁCOKAT 15.KERÜLET KÖZVÁGÓHÍD TÉR.NAGYON JÓ SZERVÍZ KORREKTEK.NORMÁLISAK.GYORSAK.

- hát egész motor hengerfejes lett

CREPA GÉPJÁRMŰJAVÍTÓ KFT.

Fenntartási költség (7) Évjárat 2004
Előző autója? SWIFT Következő autója? SEAT LEON
Verdikt (2.9/10)

Fiat Punto Classic 1999 (1999 - 2005)