Autók » Fiat » Marea (1996-2002)

Marea 1,6 SX

FIAT-FRANCIA-FORD (igaz a mondás, F. bet?set soha

Utáltam és szerettem egyszerre, szerettem a formáját, utáltam a megbízhatatlansága miatt!! Ég vele.
Soha többet Fiat! Esetleg egy ?söreg veterán Fiat hobbiautó, amiben még az elektronika csak minimálisra van kifejlesztve :))

- Gyújtásvezérlés, trafó kétszer is, generátor négyszer adta meg magát, szilentek és gömbfejek kb. 40000 kilométert bírnak csak, hiába ORIGINAL FIAT, lambda szonda ugyancsak, gyertyák, gyertyakábelek kétszer is, különböz? extrém elektromos hibák, látszólagos és megtalálhatatlan ok nélkül folyamatosan kattogó relék, ugráló kilóméteróra és fordulatszám mutatók, (egy pillanat alatt 2-3beosztást ugrálnak ha úgy tartja kedvük egyenletes tempó és fordulatszám mellett) VACAK ANYAGBÓL GYÁRTOTT KILINCSEK!!! Amik aztán a napsütés, tavaszi szél, légy zümmögés hatására levedlik küls? silány min?ség? m?anyag burkukat és UNDORÍTÓAK lesznek, hiába veszel újat helyettük, (forrástól függ?en 7000-14000Ft/db) 2-3év után azok is így járnak!
- Tovább is van mondjam még? :)
- Nem mondom, mert nem fogom tudni eladni :)))

CSIKI-BEGE
nekem ?k jöttek be a legjobban, csak sajnos személyautó alkatrészeket raktáron nem tartanak. ?k eddig mindig korrektek és gyorsak voltak.

SPQR
elmegy kategória :/
Az SPQR b?l elhozva az autót, elt?ntek a motortérb?l apróságok, pl. szervoolaj tartály gumikupak, els? lámpák bels? izzótakaró m?anyag borítása. Apróságok. Gondolom csak én jártam így náluk, de a reklamációra az jött, hogy így vittem be, megrendelik nekem de fizessem ki! :)) Viccesek.
Ja és olyan is volt hogy a munkafelvev? húzta a száját hogy nem ér rá felvenni az autót, s er?teljesen próbált átzavarni egy kollégájához hogy majd a kollégája megírja a papírokat, mert neki most más dolga van és egyébként is miért pont most jöttem! Ezt nevezem ügyfélcentrikus magatartásnak :)))
Ugyanakkor vele beszéltem telefonon, és az ? által adott id?pontra mentem be hozzá!
No mindegy...

Fenntartási költség (1) Évjárat 1997