Autók » Fiat » Ducato (1994-2002)

Ducato 2.5 TDI CAT

Személyautó szégyenítő

Nagyon megbízható sohasem hagyott ott sehol most is rossz adagolóval alapjáratban is ,de haza hozott.Ez a 2.5-ös TDi motor nagyon jól húz sok személy autót megszégyenít a maga 116 lovával.Az izzítás nem müködik de télen is simán indul kicsit utánna füstöl ,de mit várunk tőle nem egy mai darab.AZ olajat nem eszi vízhez sem nyúl.A kis swifteket corsákat simán legyorsulja még néha az astrákat is megeszi.Füstölni nem nagyon szokott csak ha nagyon nyomod neki.Az ülések ki lettek cserélve a 2006 -os modellnek az üléseire így már kényelmesen lehet benne ülni.A futómű üresen nagyon rázós pattogós rakottan már annyira nem viszont annak ellenére ,hogy ráz és pattog a kanyarokat elég rosszul veszi nem lehet vele száguldozni a szerpentineken.A műszerfalban annyi kábel van össze vissza ragasztva toldva foldva ,hogy nem igaz az autó Ausztriában szolgált és át lett festve tehát darabokra lett egyszer szedve a patentek nem mindenhol lettek visszarakva meg el vannak törve ezért kicsit zörög,de nem vészes.Az alváz egy kicsit rozsdás,de Ősszel ki lessz lakatolva a sárvédő ívek rendben vannak.Az autó 2 tonnával is vígan szlad pedig papíron csak 780 kg vihet.A turbó rendben van mindig megálláskor vissza van hűtve és remélem még sokáig ilyen szépen fog húzni ugyanis egy új jobb turbó 470 ezer ft bele tehát nem olcsó mulatság.az autót 300 ezer km el vettem de lebuktak a tekerők ,mert mivel új alvázszám lett beütve 1.5 éve ezért a papíron rajta volt ,hogy másfél éve 455 ezer volt benne szóval minimum 600 körül mehetett az autó ,mert még kitudja mennyit tekertek rajta. Összességében nem egy rossz autó,de foglalkozni kell vele én mindenkinek ajánlom a 2.5 TDI ducatott.

- Kilométeróra spirál - izzók a műszerfalban - gömbcsukló - hátsó lengéscsillapítók - adagoló (most fogjuk összerakni) - üzemanyagszint mérő

magam javítom,meg pár barát.

Fenntartási költség (7) Évjárat 1997
Előző autója? Partner 1.9D Következő autója? Suburban