Autók » Fiat » Bravo, Brava (1995-2001)

Bravo, Brava 1.9 TD SX

Fiatalos olasz

19 évesen vettem az első saját dízelem. Sok JTD-s mareáról, braváról lecsúsztam. Egyszercsak megláttam a hirdetések között ezt a csodaszép ezüstmetál Bravát. Sajnos a gyengébb 1.9 TD 75 lóerős motor volt benne, de ennek ellenére megvettem.

Kulturizálatlan dízel motor, mintha ott se lenne a turbó. 1-2 személlyel azért elfogadhatóan húz az autó. Másik zavaró tulajdonsága, hogy kormol mint az állat. Klíma teszi a dolgát, de cserébe nagyon visszafogja a teljesítményt. Futóműve nagyon jó, tökéletesen ül a kanyarokban. Kormányzása kicsit komótos, kevés visszajelzést ad az útról. Fékerő elfogadhatónak mondható. Motortér sok helyen hangszigetelt, ennek ellenére az utastér nagyon zajos. Tompított menetfény nagyon gyenge. 98 -as évjáratú és egyenlőre egy deka rozsda nincs rajta.

Üllések kényelmesek, hosszútávon már nem annyira. 185 centim ellenére magam mögött gond nélkül elférek. 8 hangfalas nem gyári hifi nagyon szépen szól. Nekem külsőre nagyon bejön, főleg a segge igen mutatós. Lányokról a bugyi nem fog leesni, de hát kis pénzért ezt ne várjuk.
Összeségében megbízható autó, de aki teheti vegye inkább az erősebb 1.9 JTD motorral.

- Kuplung bowden - Tompított rendszer kontakt hiba

Ismerős javította