Autók » Fiat » Bravo, Brava (1995-2001)

Bravo, Brava Brava 1.2SX Limited Edition

Ez a Fiat sokkal jobb, mint gondolnátok!!!

Most,miután eladtam HIÁNYZIK!Pedig nem volt muszáj.csak ugye a spórolás miatt dieselt vettem.A lényeg:kb 30 autóm volt (40 év alatt)ez az első 5-ben van.Pl:Bmw1602,30.000km-nél vettem..Golf II 1.6D, 10000 km vettem, Fiat Regata 85S gyári új!!! stb.Ezt az autót nagyon kitalálták:Formaterve kiváló,belül minden része "helyén van" látványa is megunhatatlan,különösen országúton nagyon jól fogyaszt!Pl Adriát járva 5.2- 6.2.Kényelmes,nagy csomagtartó.Csak a motor volt "relatív" gyenge (Ha 5 szem volt+légkondi, nekünk ilyen ritkán volt)de arra meg ott az 1.6-os 103 lóval.Az igaz hogy mindig időben történtek a "kötelezők" és 40 éves rutinnommal simogattam a lelkét!A Grande Puntó csak a tankolásnál tudja(de csak addig !!!) feledtetni....

- Garanciában:gyujtás jeladó vezeték,jobb e gátló.Később:semmi komoly hibája NEM VOLT!!!Úton soha nem robbant le(ilyenek a "slampos" olaszok???) Néha alapjárat gond volt de Szívócső érzékelő tisztítással javítva lett.Nagy szervíz,szíjcsere, e féktárcsa,2 h gátló,vízpumpa,86000 km-nél.Eladás előtt hátsó kip csere.

Gari:SPQR.Utána: Gerő Szervíz.

Kanyik Szervíz