Autók » Fiat » Bravo, Brava (1995-2001)

Bravo, Brava 1,6 SX

Az olasz karakter mesés

imádom a hangját, a motor karakterisztikáját, (visszahárom padlógáz:) ez nagyon megy neki), igen jó üléspozició, vajpuha pontos és határozott váltó, kicsit túl puha kuplung, nem elég masszív és strapabíró futómű, szerintem rossz fékek -bár lehet hogy csak a tárcsát kellene már cserélnem-, pompásan kihasználható csomi az 5. ajtóval, mindezeken felül nem elég strapabíró, kissé kényes autó rossz tompított világítással. Céges autónak nem való, de évi 15-20e km családi autózásra pompás. Csak olasz lesz a következő is. (emelett van összehasonlítási alapom a céges 2005-ös Ford Focus 1,6 tdci autómmal -az se rossz de az diesel és így más...-)

- generátor csapágy 25000,
- 4 lengéscsillapító 60000
- 60e km-nél nagyszervízt csináltattam: vmű szíj+minden folyadék+fékek nem márkaszervízben alkatrésszel együtt 90000 volt 2004-ben, azutén a rossz poziba visszatett vezmű szíj miatt a gyujtás elállítódott - irány a márkaszervíz +25000 = szivacs, csak spórolni akartam, de bebuktam.

SPQR váci út az első évben (garanvcia miatt),

azután ÉRD Szalvia utca (garázsszervíz 2-3 fiatal sráccal) először akna és felmérés, azután alkatrész rendelés neten, azután megmondják ez kb mennyi lesz 80%-os pontossággal, azután szerelés

Fenntartási költség (8) Évjárat 2001
Előző autója? swift 1,3 gls Következő autója? fiat grande punto