Autók » Fiat » Barchetta (1995)

Barchetta 1.8

Értek a típushoz IBP - 101

Több darabot hoztam N.o-ból , egy megmaradt- kb.2 évig. Ami az előző írásból kimaradt : 1. a vezérlésmódosító mindegyikben elromlik - nem drága de rossz dízel hangja lesz tőle , ezért is érdemes megjavítani, amúgy az enyémben 2 évig szólt ,de a végére már hozzászoktam.
2. a gyári 15" lemezkerék sem fér a pótkerék helyére !!!! egy defekt esetén érdekes a helyzet
3. nagyon megy,de ésszel,mert jól fel lehet borulni vele - az úttartása nem rossz,de csak 1 x kell fejre állni -nem szép halál !!!!! a szélvédő keret nem véd meg- az öv meg arra jó,hogy könnyebb azonosítani.
4. alkatrész nem drága,de a kasztni már problémásabb, pl. az eleje a sárvédők és a homlokfal egybe van heggesztve, utángyártott elem nincs ! nekem volt mindenféle vasam hozzá, szépen veszegettem olcsón amikor valaki megunta,de a kocsi eladása után én sem tudtam eladni,igy elkótyavetyéltem - tehát lehet szerezni nagyon olcsón,de ha azonnal kell csak drágán lesz,ha meg gyűjtöd soha nem fog kelleni.
5. szerintem megbízható, komoly baja nem szok lenni
6. nem könnyű eladás - kp-ért persze- cserélni könnyű - tartsd észben ha ilyet veszel- egyszer el is kell adni és csak a makulátlan szépet és jót lehet.

- Benzinszűrő kezdett folyni.

Fenntartási költség (4) Évjárat 1995
Előző autója? z3 Következő autója? porsche boxster