Autók » Fiat » Barchetta (1995)

Barchetta 1,8

DOLCE VITA és a szabadság érzése

Nekem ez egy megvalósult gyerekkori álom megvalósulása egyszerűen beleszerettem gyerekként a kilincsébe :) és most ,hogy a sors azt hozta ,hogy összetudtam spórolni a pénzt rá meg is vettem. Nem tudtam róla semmit csak azt ,hogy akarom.

Ami pozitív az autóban: a DOLCE VITA életérzés, időtlen formaterv, minőségi anyagok, motor és váltó tökéletes kombinációja :D

Ami negatív: viszonylag nagy a fogyasztása (mégiscsak egy 20 évvel ezelőtti technológiáról beszélünk), alkatrészek és kiegészítőket egyre nehezebb találni (20 év).

A biztonságról: 2 légzsák, bukókeret az első szélvédőkeretben,

Felszereltség: 2 légszák, ABS, elektromos tükrök, ködlámpa elöl-hátul,

Vett kiegészítők: gyári szélfogó, gyári csomagtartórács, új üléshuzatok, rádiókeret, belső műanya burkolat,

A kanyarokat szereti .A váltó elég rövid utat jár,tökéletesen van hangolva .Alacsony fordulatszámon is el lehet vele autókázni de nem ajánlott

Tető nélkül kényelmes 150km/h-ig utána már zajos.

Fogyasztás 9-12 liter

- Eddig csak a kötelező szervíz: - vezérműszíj, új szűrők, olajok,.... 100.000 Ft - új huzatok az ülésekre 20.000 Ft - kiegészítők összesen: 80.000 Ft (csomagtartórács, új rádió, fedők és keretek a belsőtérhez,.....)

Fenntartási költség (6) Évjárat 1996
Előző autója? A180 Következő autója?
Verdikt (8.0/10)

Fiat Barchetta 1995