Autók » Daihatsu » Terios (1997-2005)

Terios 1,3 glx

Lomha szerető

az autót különben nagyon szeretem,mert kicsi magas ,bár nem túl gyors városban és környékén jó.parkolni is kíválóan lhet vele,talán még jobban mint előző társával a ferozával.
Fent említett kisebb hibák kivételével,jó szervizzel még jobban szerethetném.Ha a szervíz tényleg az lenne és nem csak pénzlevétel.

- Az autó belső ventillátora és a kipufogó zörgése /ciripelés/kezdettől fogva rossz és nem javítható.
- Baleset után az autón kicserélt elemmel és a légkondi javítással/egyenlőre/ nem volt gond.Viszont mikor hazahoztam az autót,nem akart indulni.Visszavittük a szervizbe ahol egy napot eltöltöttünk sok-sok kütyüt kicseréltek ugyan,de az autó ugyanúgy nem akart menni/mintha valami visszafelé húzná gáz adásakor/felforrósodott és borzasztó hangot adott ki./54000.-ért/
- Másnap ismét visszavittem az autót,mert azt hittem hogy tán azért nem indul mert az aksi ugyan ki lett cserélve de nem új lett beletéve csak feltöltött,hiszen semmilyen papírt nem kaptam róla./Aksihoz járna/Na a szervizben nem az aksi kipróbálásával kezdték hanem a legegyszerűbbel az önindító szétszedésével.Mire kihűlt az autó szétszedték összerakták,hárman tanácskozva,eltelt vagy 5 óra.S lám az önindítónak semmi baja.Na akkor az akumulátorostól kértek telefonon egy új/feltöltött/aksit,ami kb 2 óra várakozás után meg is érkezett.Kérdésemre hogy honnan jön azt mondták hogy "két utcányirÓl hozzák".Sajnos nem indultam el érte,hiszen velószínű az illető vagy ebédelt,vagy töltötte az "új"aksit.Kicserélték s az autó ugyan beindult,de az a ronda hangja ami előlről jött és az erőtlensége sajnos megmaradt.ezen a napon már nam kértek semmit,de lehet hogy vártak volna valamit.
- Elvittem az autómat egy másik szerelőhöz,aki a hibák felsorolását meghalgatva elkére a kulcsot aznapra/12.00/nem ígérte de másnap reggel 9.00-kor telefonált hogy kész az autó.A hiba A VEZÉRMŰSZÍJAT ROSSZ HELYRE TETTÉK VISSZA.van ilyen egy szakszervizbe?VAN;SAJNOS.
- én azért vittem szakszervizbe mert azt gondolom az adott márkájú autóhoz ők értenek a legjobban.Hát így!
- Ja és elfelejtették visszacsavarozno a hátsó ajtózárat mozgató egytlen csavart a motorra így az sikeresen lepattant úgyhogy most éppen ehhez keresem az alktrészt,merthogy azóta a csomagtartóm nem nyílik.
- Máskor visszavittem ugyanide az autómat nagyszervíz után,merthogy furcsa zörgést hallottam/szervíz;71000.-volt/
- Három napon keresztül vittem vissza az autót miután megunva,az előbbi szerelőhöz vittem az autót felállított az aknára és meghúzta a zörgést okozó kerekemet.Hát ez se rossz ugye?

auto-don kft márkaszervíz 1138.dagály utca 11/a

Fenntartási költség (6) Évjárat 1999
Előző autója? terrios Következő autója? hááát
Verdikt (5.3/10)

Daihatsu Terios 1997