Autók » Daihatsu » Taft (1974-1984)

Taft f20 1.6

szörnnyecske

Ez egy elpusztíthatatlan szörnyeteg . Átmegy mindenen és bármin. Fogyasztása szerintem jó , nyomatékosabb mint az 1.3 -as samuraj-ok niva stb . Kicsit nagyobb mint a samuraj ez nekem előny. 6 személyes hátul padok vannak benne . Az úttartása is kimagasló . Ha valaki egy elpusztíthatatlan terepes vasat keres mondjuk vadászni és nem akar tucat samuraj-t akkor ajánlom neki ! Nekem nagyon bevált ! Terepen tényleg nagyon ügyes . nincs benne szervó de anélkül is nagyon könnyen vezethető . Nincs benne difizár viszont ehelyett speerdifi van benne ami tökéletesen zárogat amikor kell neki. Az enyém alatt a dieselnek a hídjai vannak........... ezért kevesebbet forog mint a gyári. igazi apokalipszisautó .Közúton is lehet vele haladni 90-el kényelmesen . De inkább a 80-at szereti . Ez még kézi szívatós reggelente elkéri a szívatást , meg kell szokni . Akinek még nem volt ilyen autója annak biztos furcsa . Az első kerekeknél az agyban van egy kapcsoló , azzal lehet bekapcsolni az első hidat hogy lehajtson , de bent a terep váltóval is 4 kerék fokozatba kell tenni , Igazából ez azért jó mert ha valaki kövön használja akkor a keréknél kikapcsolja és kevesebbet fogyaszt plusz nem kopik a difi féltengely stb. Nagyon szeretem :)

- semmi

Fenntartási költség (8) Évjárat 1986