Autók » Daewoo » Nubira (1997-2002)

Nubira 1,6 SX sedan

Álmaim autója

Mióta megvan, azóta "családtag". Soha nem hagyott cserben, maximálisan megbízható. Jól gyorsul, előzni élmény vele, tágas, jól pakolható csomagtere van. Kényelmes,ráadásul hátul is van hely bőven a térdeknek és a fejnek, még egy 195 cm magas ember számára is, miközben én a 182 cm-es magasságommal teljes kényelemben vezetek. Jól felszerelt elektromos ablakok és az elektromos tükrök kezelőgomjai jól kézre állnak. Az ajtókárpiton kialakított könyöklő meglehetősen széles, nem esik le a könyököd. Fogyasztás: egy olasz út alkalmával nagyrészt autópályán 120-130 km/h sebességnél 3/4-ig megpakolva, légkondi használata mellett 7,4 liter volt a fogyasztása. Persze volt már 9,8 literes fogysztásom is, de ez csak város volt és télen. Átlagosan 8 literes a fogyasztása. A család kedvence. Nehéz lesz megválni tőle.

- A két első "gumicsontot" kellett eddig kicseréltetnem benne, kb 8000 Ft volt munkadíjjal együtt. Ott voltam végig a csere alatt. A légkondiban kellett egyszer egy szelepet cseréltetnem, kb. 10000 Ft-ba került.

Tatabánya Chevrolet szerviz.

Később pedig maszekhoz.