Autók » Daewoo » Lanos (1997-2003)

Lanos 1,5 SE sedan

Nyúzhatod a végtelenségig

Alapvetôen ugyanúgy tudnám discsérni mint fikázni is!
Ezidáig a legmegbízhatóbb autóm volt! Pedig volt jópár kocsim elôtte is utána is. Sokan jönnek a Golffal meg német autó így meg úgy pedig azok is csak ócska szarok. bár jobb vezetési élményt nyújtanak baromi megbízhatatlanok álandóan szar vmi rajtuk, TUDOM NEKEM VOLT VW-m!
A tények: - Gagyi futómű, szar hatásfokú fékek, béna belső design, igénytelen műanyagok, nehezen járó opelesen gagyi váltó, egy évesen zörög benne minden! + Mindig hadra fogható, olcsón üzemeltethető,
hosszútávon is kényelmes ülések, meglepően tágas belső...hát ennyi.
Viszont haragszom rá mert miatta vettem Daewoo Nubira 1,6 sx-et, ha van vérszar autó ez az!!!

- A enyém tényleg koreai volt 0 km-es korában kompett futómûcsere, gyárihibás volt a drágám ingyér javították! (hiába ilyenek az elsô szériák). Utána kipufogó hásó dob teljesen szétrohadt, bal ízzó, és csak az olajcserék...ennyi!
- Ja! Elsô fékbetét 3 évesen vizsga elôtt (60 000-nél, és ez volt a vizsgára felkészítés is, simán átment!!!)

Daewoo Gyulai :-(((((

Benkö autószervíz :-)

Fenntartási költség (10) Évjárat 1998
Előző autója? Lancer és Kolt Következő autója? Daewoo Nubira 1,6 sx lett! :-((((
Verdikt (7.4/10)

Daewoo Lanos 1997