Autós népítélet / Dacia / 1300, 1310, 1320, Liberta, Berlina (1969 - 2004)

Ítéletek (120 db)

Cím / Modell / Évjárat Időpont Hossz Km Ítélet Ért.
Az összes ítélet egy oldalon

A Totalcar tesztjei a típusról:

• A Kárpátok Bosszúja
    Városi forgalomban még mindig viszonylag gyors kanyarokat lehet vágni vele, bár én mára a féltengelyekkel való spórolás híve lettem. Arról nem beszélve, hogy a gép hajlamos a melegedésre: nem hiszem el, hogy Afrikában ugyanilyen hűtőrendszerű R12-esekkel taxiznak a beduinok harminc éve.
  • Dáko-román kontinuitás
    "Ha szerencséjük van, ez az autó akár ötvenezer kilométert is kibír!," mosolygott az Adras Dacia-kereskedés [www.adras.ro] eladója, amikor az autóért mentünk Bukarestben. Körülnéztünk, esetleg nem valami használtautóról beszél-e, de nem: rendületlenül mosolyogva tartotta kezében legújabb cégautónk, egy Dacia 1310 Break Ci kulcsát.
  • Észszerű villanyautó kell? Tessék!
    Ha parádés gyorsulás helyett takarékosságra, dízeles hatótáv helyett pehelysúlyra vágysz, és nem is akarsz érte sokat fizetni, ez a te villanyautód!
A típus népítéleteinek átlaga: 5,8

Dacia 1300, 1310, 1320, Liberta, Berlina 1969 Dacia 1300, 1310, 1320, Liberta, Berlina 1969

Kapcsolódó anyagok
  • Frontális és oldalsó ütközésvédelem