Autók » Citroën » C8 (2002)

C8 2.0 D Automata

Lomha kényeztetés

Nagyon kényelmes, emberbarát, a belső tér nagyon ki volt találva! Családnak ideális, a feleségem menet közben játra tudodd menni a gyerekekhez (bár tudom, ezt nem szabad :-) ). Sok praktikus tárolóhely, nagyon átgondolt, kitalált autó.
Kivéve az erőforrását. Egy 110 ló körüli motor, négygangos automata váltóval, és kb 1,8 tonnával... egy kezemen meg tudom számolni, hányzsor mertem előzni vele. Akkor is amolyan Trabantos élményem volt (kettőt vissza, padlógáz, két köhögés, aztán nem megy).
A fűtése disznópörzsölésre is alkalmas volt, mert egy-egy hidegebb napon úgy nyomta a forróságot a jobb vádlimra, hogy időnként inkább fáztam, mintsemhogy leperzselődjön a vádlim.

- Hideg időben valami zümmögött a motortérben, ami a gázpedél pici megnyomására megszűnt. SOha nem találták meg, pedig - állítólag kicserélték a fél autót. - Két nyomásszenzor elszállta az automata váltóban, a szerződés után, de az autó átadása előtt. Így még ráköltöttem kb 80eFt-ot. -

Citroen Pásztor XV. kerület. - aki teheti, kerülje el (egyszer voltam, az első garis szervizen)

Citroen Pásztor, Veresegyháza - szuper kiszolgálás, tisztességes munka, kedvesség, rugalmasság, gyorsaság. Köszönöm!

Fenntartási költség (1) Évjárat 2002
Megbízhatóság (9) Vezetett km 120000
Előző autója? Zafira 1,8 benzines Következő autója? Galaxy 2.0 D Automata
Verdikt (6.3/10)

Citroën C8 2002 (2002 - 2007)