Autók » Citroën » C5 (2004-2007)

C5 2,2 HDI

A guruló koporsó

Első 3000 km egy álom volt utána meg rémálom.Régebben szerettem a francia autókat ,mára inkább a busz mint hogy még egy olyan guruló koporsót vegyek.Hála istennek már eladtam.

Ui.:(A volvo-val se s****am ennyit.)

- Kezdem:a fékrásegítés és az ABS meghalt 3000 km után szervizben annyit mondtak "nem tudják mi a baja ,viszlát".300km után pedig minden rendbe jött amikor lemerült az akksi(közben sok apró idegesítő kis hiba). Lehetet menni vele de amikor a hidraulika beadta az unalmast 10000 km után és az egész kocsi lezuhant 160-nál akkor mar nagy baj volt.Visszavittem és garaciába megcsináltak mindent rajta.Egyébként a komputer volt a hibás mindenért beleértve a fék hibát is.utána meghalt az egész elektronika egy mosás során!!!!!! (csak külső mosás volt).Utána ezt is megcsinálták garanciába de kb. 2-3 milla lett volna megcsinálni garancián kivül mindent

nem mondok neveket ha nem baj.

nem volt csak 1

Fenntartási költség (4) Évjárat 2006
Megbízhatóság (1) Vezetett km 20000
Előző autója? Volvo S80 T6 Következő autója? Mercedes-Benz E50 AMG
Verdikt (3.3/10)

Citroën C5 2004 (2001 - 2007)