Autók » Citroën » C5 (2001-2004)

C5 2,2HDI

Néha átkozodtam, de végülis szeretem

Alapjában véve egy kényelmes,jól felszerelt gépkocsi.Én szeretem.A motor kifejezetten karaktertes,bár egy 30-40 lóval lehetne kondisabb.Belső kárpitozások,műanyagok nivosak,nem zajosak.Latinosan kényelmes és jó felszereltségü gépjármű.Ugyanakkor a vételár /KÖZEL 8 milló volt, némileg cicomázva az exlusive változat 2002-ben/és a mai árérték közötti több mint 5 millós különbség valamint a fesorolt hibák néha megingatnak!

- első elektromos állítható ülés garanciában csere,üzemanyagszűrőház csere 27ezerft,generátor javítás 76000ft,és a legsúlyosabb az alsó motorvédő dekli kikoptatta az olajteknőt 3500 km-el a 80000-es szakszervíznél végeztetett szervíz után,mindez külföldön!.Ott megragasztották a teknőt /110Euro.Kilometeróra egyszer csak azt mondta nem mutatok.Szakszervíz mondta volt:csak kpl műszerfal egységet lehet rendelni potom 140 ezerért.Bontóból ismerőseim segitségével használt műszerfal vásárolva és házi kivitelezésben CSAK a kmh kicserélve!Stabi gömbfej csere,cirka 27 ezer.Fékbetétek cseréje 30 ezer.Egy-egy 20 ezres szervíz 70-100 ezer ft.

Citroen Pásztor

kisiparos