Autók » Chrysler » Voyager (2000-2007)

Voyager 2,5 RG Seven

Koszoska

Voyager RG Seven -röl van szó
2003 tól van Voyagerem, (1999, 2000, 2002, 2006-os évjárat) jelen pillanatban a 3-kat, és az 4.-ket nyüvöm. Azt hiszem ez fejezi ki legjobban a véleményemet erröl a tipusról. 1999-es Voyager volt az elsö, amit kölcsön kaptam 6-7 hónapra, ekkor szerettem meg. Ezt most szeretném eladni. Kb. évi 25.000 kmt futok. A régebbi kiadásuak idötállóbbak voltak, jobbak. A legújjabb, enyhe dobozorruak gyengék. Párhuzamosan más márkát is használtam pár hónapig az elején (Mondeo, Passat), de a Voyagernél maradtam, a számomra mindent megérö amerikai kényelemért és a tér kihasználhatóságáért. Sokszor nagy elöny a 7 ülés. Ha kiszedjük a üléseket, hatalmas tér van benne a szálitmánynak.Többször megtörtént már hogy aludni kellett benne pld.a hosszú út miatt (DélOlasz), s simán lehet fekve aludni. Van hogy 1500 km-t kell lehúzzak, az adott kényelem miatt nem fárasztó, söt...
Kezdeti ára nagyon magas volt (állami dotálás), most nincs piaci értéke a használati értékéhez képest.
Az alkatrész nagyon drága, Lengyelböl lehet tökéletes utánagyártottakat jóval olcsóbban beszerezni
Design úgy benn, mint kivül, gyakorlatilag idötlen. Parkirozni nehéz a hosszusága miatt (föleg nöknek). Frontális balesetnél az ÖAMTC bevizsgáláson 5 nagyterü márka közül az utolsó elötti volt. A müanyag részei nagyon törékenyek. Gyorsulásnál nem épp robbanékonyak a nagy súlyuk miatt, de mennek. Vontatásnál viszont elöny.
Mindet használtan vettem, csak dieselt, magas kilométerrel. nem szervizeltetem, csak évente 1x, mielött vizsgáztatom, különben a szükséges javitásokat végeztetem el, s mégis megkapom az ÖAMTC tehn.vizsgát, ami az egyik legkeményebb. Persze a minimálist meg kell adni neki
Ha valakinek nagy a családja, vagy sokat kell szállitson, csak ajánlani tudom

- ékszijj, motorolaj csepegett, kerékcsapágy, kuplung; Müanyag aprócucc;

Javasolom a Szigetszentmiklósi Nagy Andrást, én Bécsböl járok hozzá. Chryslerrel foglalkozott mindég, csavarról megmondja hova jár. Nagyon profi, alkatrésszel is jól fel van készülve, az árai jók, rendes ember. Tel: 30/478 3942

A Györújbaráti „szakemberhez“ többet soha, inkább felgyújtom a kocsit, ö csak mesél,

Fenntartási költség (6) Évjárat 2006
Előző autója? Voyager Következő autója? nem tudom