Autók » BMW » 7 (2015)

7 750i Xdrive

Bazári minőség Bazári majmoknak!! ( Vétel után én is annak érzem magam)

Szuper mozgás dinamika siralmas összeszerelés recsegő ropogó műszerfal már szalonkorában is.

Az hogy VW vagy Audinál nem volt ilyen az egy dolog de még Opelnél sem!!!

Egy konstrukciós csőd 150 ezer alatt 3 motor de nemsokára jön a negyedik is.

Állandó szenzorzavarok. Egy ipari hulladék!!!

Auditól olyan távol van minőségben hogy a huble teleszkóppal se tudnád megtalálni.

Gyerekkori álmom omlott össze mindig BMW re vágytam, egész életembe de ez egy vicc. Egy szimpla lehúzás.

Ha leszarod a minőséget, nem zavar a luxusülés nyikorgása kanyarban vagy a műszerfal állandó recsegése esetleg a 10 km ként felugró hibaüzenet és semmi gond évente 10 M Ft-ért új motort rakatni bele akkor a Te autód!! Ne habozz!!

Ahogy a feleségem mondta a BMW az új peugeot!!

Ez egy olyan autó amivel alapvetően jót akartak, mert megtervezték ergonomiailag be van lőve, mozgásdinamika remek. Mondjuk 40 M ért illik vmi pozitivat is mondani nem? De hát a kivitelezés? Én nem tudom hogy a ha már a BMW nél elfelejtettek motort tervezni, illetve a MEO az gondolom tele szír menekülttek azért ilyen bazári akkor már tényleg az E- mobilitás marad a jövőnek. Csereautó tapasztalatomra visszatérve az i3 mas a legjobb BMW magasan mert abban nincs BMW motor!!!

- Állandó szenzor zavarok, komplett motor kuka 59.000 nél így jött a második motor amivel sokkal kíméletesebb voltam ennek ellenére csak 30 ezret bírt ki így 89.000 nél jött a 3. motor, 140 ezernél már nem mentem szokásos 30-40 ezrenkénti motorcserére hanem kaptam egy preventív visszahívást azaz főbb elemket kicseréltek rajta nehogy jöjjön egy negyedik motor csere. Most éppen újra visszahívtak nehogy kigyulladjon. Egyszer összeszámoltam az első 24 hónapból 5 hónapot állt szervízbe. Kinek van erre ideje?. Siralmas. Szégyen lehúzás.

Szervizes fiúk jól végzik a dolgukat és együttérzőek de hát 5 hónapnyi csere autózáskor egyszer kaptam 3 mas bmw nél jobbat... szégyen..Fillérbaszó menedzsment. Pedig 100M Ft ért vettem 3 autót anno. De hát régen volt az.. Két éve..

Fenntartási költség (8) Évjárat 2016
Előző autója? A8 4.2 TDI Következő autója? A8 V8 TDI