Autók » BMW » 7 (1994-2001)

7 750 iA

ÖRÖK SZERELEM MÉREGDRÁGÁN!DE MEGÉRI

hosszas keresgélés után a döntésem egy 750 es v12 es bmw lett! nézegettem 540 est az e39 ből de aztán végülis ez lett!!
hogy megérte e az már egy másik történet lessz! szóval kinéztem a kocsit 300000 km rel,nagyon szép a mai napig az, vajbőrrel,meg amit el tudsz képzelni mindennel felszerelt,egy tanár gyereké volt a gép 6 évig használta 2004 ben vette meg, 2000 ben jött ide németböl! szóval elmentem érte,mármint akocsiért szögedre,minden szép és jo volt egyböl beleszerettem a kocsiba,kipróbáltuk,ok minden!!megvettem!! utban hazafelé,nyiregyházára persze nagy öröm meg minden ,a sogor 1.6os bmw jével előttem tötyögött:-) néha leléptem 250ig meg sem állt a mutató,mentminat az állat,debrecennél szétváltunk aztán irány haza nyiregy! eddig no problem,nyiregy előtt letoltam egy 1.800 as suzuki motort is párszor,atán egyszer csak hopp!! a kocsi megtorpant és az erő odalett!!amit azóta is keresek kb fél éve és már lassan 1 millánál járok!!! átszakadt a szivótorok tömités,amitkicseréltek 2 hónapig vártaam rá mivel gyártani kellett hozzá!! kicsrélték,de nem csak ez volt a baj,mert semmi nem változott még a hengerfejtömités is szétment!persze gyertyacserével kezdtük hátha az de nem az lett!! ez 100.000 volt!!de nem az lett!! idő közben félgőzzel jártam vele,kb 4.000km ert evett kb25 litert,mikor megment a válto hátramenet!! ezt is kicseréltem,kb 250000ezer volt!ok ugygondoltam mi jöhetne még ugyebár semmi!de jött!! 70 km ert mentem3 hónap állás után és széttört a difi,ami 100000 körül van bontva!! most várom a hengerfejtömités cserét és egyszer már végre csak rendben lessz az álom amit azóta is kergetek!!a v12 es fülsüketitő morajlása!!!! ui: a legszebb kocsi a világon és mégegyszer megvenném mert ha beleszeretsz egy kocsiba ott nincs visszaut!!!!! bmw e38 v12 1.500.000 millás kocsi de csak 3.000.000 után használható

VERDIKT 2013 okt. Az autó mar nem az én tulajdonom(sajnos) igy hozta az élet hogy szétválltak utjaink . Az eggyutt toltott évek alatt igen sok millio forintom koltottem erre a szenvedélyemre,amit nem bánok azóta sem hisz annak értelme semmi nem lenne ,és amin nem tudunk változtatni vagy nem akarunk azon rágódni oly felesleges,épp ugy mint a még meg nem tortént dolgokon,hisz lehet meg sem torténnek majd)). Szoval itt az autót kell értékelni nem az élet nagy igazságait.De ehez a nagy autóhoz tartozik nagy igazság is.Amit ugy fogalmaznék meg,hogy egy bizonyos élet szinvolnal felett élvezheto egy ilyen és ehez hasonló kaliberu autó.Szoval ha te kedves olvasó ,aki épp meló utan olvasod ezeket a sorokat és épp egy hasonló jármu utan vagyódsz és mondjuk sporolsz rá,akkor abban az esetben nem ez a megfelelo választás.Ezt az autót nem a spórolt pénzbol kell megvenni.Tehát nem lenézve a magas lórol irom de ha épp egy gyári munkás ,vagy bolti eladó,pék ,szakács,vagy egy gumisnál vagy autósboltban dolgozó ember vagy akkor neked nem szabad megvenni ezt illetve az ilyen autókat.Nincs kulonosebb oka ,ez nem presztizs autó ,nem azért nem ajánlom a havi fizetésbol éloknek ,egyszeruen lehetetlen havi 200 ezer forintbol megélni meg ilyen autót birtololni.Lehetetlen. Ami tudjuk ,hogy nem tény hanem vélemény.De a vélemenyem az az amit az elobb leirtam. Egy ilyen autót mar 1 mill korul vehet az ember itthon ,németbe nem ,ott azért vannak jóval drágább példányok.Ha itt megveszed akkor a km er az a szokások elvek alapján a megnyugtatás végett mutatja a 300 ezer km alatti számot.Ezt mind jól tudjuk,hogy már németországba jóval tul ment rajta ezelott 10 évvel amikor behozták ide kishazánkba,hisz ugy 95 és 2000 kozott hát megnézném hány ujjonan forgalomba helyezett 750 it adtak át. Szoval ahoz hogy az autó mindig rendben legyen és használd is akár napi szinten hamár megvetted akkor az havi pár száz ezer ft ba kerul majd. Volt olyan nap hogy 2x tankoltam tele ez 2x 100 liter. és haza már a sárga lampa kisért.amugy semmi fontos dolgom nem volt,csak élveztuk egymás társaságát.én meg a 750i.
Szervizelés drága és nem értenek hozzá!!! roviden ez van. Nyiregyházán sóstóhegyen sipos az aki tudja mit hova kell tenni és hogy utána menjen is minden ugy ahogy kell.Halmai tibinél 1 hónapi állt aztán ugy vontattam el ahogy odavittem,ez csak egy példa a sok kozul,a boda mogott is jok szakácsék,csak ékszerészek lettek ido kozben. Nekem a végére sikerult megtalálni azt a szerelot akit az elso percben ajanlottak ,csak mondták hogy oda ne vidd sipihez mert kurva drága!!! na igy a végén o rekta rendbe ugy ahogy kell,és határidore ami egy autószerelonél ugye nincs. na itt azt mondta péntekre megvan hivjam reggel,hát csak azért hivtam hogy ne mondja már hogy fel sem hivom ha mondta ,de tdtam hogy ugyse lesz semmi a kocsival.Hát amikor azt mondja hogy ja persze kész van johetsz érte azt hittem rosszul hallok)))de nem kész lett és mentem érte,az ár meg semmi extra ,a tobbi hez kepest meg igen jelentéktelen volt.szoval ennyit a szerviztapasztalatról.
Na hát egy 750i az egy nagyon jó autó,ha jó!! ha nem akkor meg ugyan olyan szar mint az osszes tobbi szar BMW .mert abbol aztan van,nem kevés.a lényeg hogy tudd mennyi penzed van BMW zni.ha nincs eleg de te veszel valami jó kis BMW t akkor mindig egy rakás szar autód lesz.ebbe a hibaba nagyon-nagyon sokan beleesnek.ugy van az ember ha mar 316 ra futja akkor legyen kicsit nagyobb mert hát ugyanannyiba kerul. az igaz de mindig szar lesz. ennyi a torténet.ha nincs penz akkor van szarság,meg tákolgatás ,vagy busszal járás.Ha van pénz akkor meg van BMW feeling)). ez mindig is igy volt meg igy is lesz. Itt avn vége a mesének. Pénz kell mindenhez ,ahogy ehez is. A haver szerelo majd megoldja okosba ,na ez az ami mindig 2x annyiba fog kerulni a vegére.ha nem hiszed akkor menny bele és utana majd rájossz hogy kinek volt igaza. Fizess mindenert mindig!!!,mert utana vissza tudod vinni ha szar lesz.nekem ez a legfott BMW s élményem és tanulságom. legyen neked is ez.H nincs pénzed ne álmodozz,ne vegyel BMW T!!!! Ha van akkor meg Fizess ki mindig mindenkit és fizess mindig minden alkatrészért!!!abbol még baj nem volt ,Ingyen ne fogadj és ne kerj semmit!!! nekem ennyi jott le igy pár év és pár millió utan.Remélem hasznos tanulság lesz valakinek ez,bár mindig a saját hibáinkbol tanulunk ugyis.ugyhogy hajrá emberek vegyetek BMW t olcsón kevés km errel,kevés fizetésbol,és haverhoz vigétek aki ingyen megcsinálja és megveszi neked haveri alapon az alkatrészeket))) ugyis igy lesz ez 10 emberbol 8 nál. 1 nem vesz BMW t 1 meg ugy is tele lesz és leszarja hogy mennyi a szerviz)))).Ez a legjobb eset,ezt nekem higgyetek el))))(ha akarjátok)!!!!! minden jót BMW FOREVER

- szívótorok tönités, hengerfejtömités, váltó, difi.

nyiregyháza bst auto bmw szerviz!profi munka!

csak bmw ket szerelnek,nagyon hozzáértő brigád, nem olcsó de a környéken ha nem az egész országban a legjobbak!!

Fenntartási költség (10) Évjárat 1996
Előző autója? passat Következő autója? passat
Verdikt (8.0/10)

BMW 7 1994