Autók » BMW » 5 (2003-2010)

5 530DA

Nagyképű nyomatékbombázó

A külseje ezüstmetál színben nagyon technós és igazán sportos. A beleseje az E39 képest - abból ültem át ( 530I 2oo1-esbézs belső ) egy kategóriával alacsonyabbnak tűnik minőségileg is, meg kell szokni. A motor tényleg erős, az automata váltó okos, bár hiányzik az előző nagy benzinmotor finomsága. Furcsa módon néha hallok nyiszogásokat főleg az ablakok felől - a kocsi Mo-.i és sérülésmentes -, pl. ha járdára állok fel , nem tűnik olyan betonból kifaragottnak, mint az E39-esem ( ld. Tigristank ítélet ), ráadásul jobban utálnak érte az emberek.

A fogyasztása városban 1o liter körüli - kímélve - országúton viszont tényleg szenzációs - 6-7 liter.

Jó autó, használtan megérte a pénzért, de újonnan szerintem nem ér 16 millió forintot.

- kormánymű - garancia
- helyzetjelző lámpa
- most furcsa hang a bal első futóműből

SÁS BMW III. kerület POmzái út

Fenntartási költség (7) Évjárat 2004
Előző autója? 530i Következő autója? ?
Verdikt (7.6/10)

BMW 5 2003 (2003 - 2010)