Autók » BMW » 5 (2003-2010)

5 530d

Jó amíg jó, de ha baj van, jaj neked!

Jó a fogyasztás sőt tempomat 130Km/h pálya 6,4 hihetetln amúgy 7-7,5l. Szép forma 18 as felni sokszor az ablakban aludtam el:))

- Hali álmaim álma teljesült a kocsival, viszont egy idő után sőt a vásárlást követően érdekes rángás lett urrá a kocsin nem váltáskor és a teljesítményt sem adta le de voltak jó napjai mikor általában 90Km/h nál sport fokozat vissza három padló akkor mint a golyó de volt amikor ez sem hatott rá, akkor serviz Debrecen bmw ahol minden a lehúzásról szól.: mondja az ember a váltóval van baj új program kell neki:) hát nem az kelett 25eFt hiba ugyan az ismét vissza rendszer frissítés 30eFt furcsaság a kocsiba beülve még a rádió állomások is ugyan azok voltak amiket én állítottam be holott törölnek mindentt??!!na de sebaj hiba ugyan az.A meglévő élmények után másik szerelő után néztam hibakeresés a gép írta a porlasztókat és a légtömegméröt porlasztó csere 50e hiba még él, még a légtömeg cseréig el sem jutottam mikor egy szép napon előzéskor kb 180Km/h nál a kocsi torpant egyett azt hittem hogy a meglévő hiba a gond, aztán ahogy lassítottam fura hangra lettem figyelmes valami kopog hát miez??szerelő felhív tréler hiba 3-as henger szelephimba leakadt és szép károk lettek.A poén motort nem lehet csinélni mivel a henger nem bírna el egy hüvelyezést, tehát motor kéne. Az új 2,5mil-tól felfelé a használt hát az meg na talán volna de milyen??!Amúgy mikor jó akkor egy állom minden benne van ami segít kényelmesen és biztonságosan eljutni bárhová.

Bmw Debrecen

saját ismert megbízható! Ami ritka ugye?!

Fenntartási költség (7) Évjárat 2003
Teljesítmény (10) Km vásárláskor 120000
Megbízhatóság (7) Vezetett km 32000
Előző autója? passssat Következő autója? nem tom
Verdikt (6.8/10)

BMW 5 2003 (2003 - 2010)