Autók » BMW » 3 (E36) (1990-2000)

3 (E36) 1.6 Coupe

Gyönyörűség

Ő lenne az első igazi autóm, ami csak az enyém.
Mindenképpen E36 Coupe-t szerettem volna így elkezdtem nézegetni az itthoni felhozatalt. Azt kellett,hogy mondjam botrányos, facsavarokkal felfúrt elemek, ha csöndben maradtam hallottam ahogy eszi őket a rozsda.
Arra jutottam,hogy az itthoni példányok gyalázatosak és még drágák is.
Úgy döntöttem megnézem a külföldi oldalak, elég volt 2 napig nézni máris megtaláltam Őt! Lila (Techno Violet) színű gyári M pakettos Coupe.
Tudtam,hogy nekem ő kell így egy gyors telefon és másnap már az enyém is lett.
Kimentünk érte,hazahoztuk lábon. Itthon egy nap alatt felkerült rá a magyar rendszám.A német autópályán vígan jöttem 180-al. Nem egy versenyautó de napi használatra elfogadható.
M futómű van gyárilag alatta, szépen fekszik az úton,feszes.
Sajnos a Pesti utakon óvatosan kell közlekedni az alacsony hasmagasság miatt,de hát ez van, számomra ez nem hátrány, nagyon szeretem!
Miután hazahoztam azonnal átesett egy olajcserén,gyertja cserén és kapott egy új légszűrőt.
A kipufugót le kellett cserélnem, szegény elfáradt, kapott egy vadi új sport dobot.
Egyébként szét lett szedve a kocsi,és kellemes meglepetés fogadott, sehol egy rozsda, még ott sincs ahol az E36-ok többsége elrohad.
Azt kell ,hogy mondjam ez egy jóvétel volt, kint Németországban is megkapta a törődést. Nem látszik rajta,hogy 17 éves.
Szerintem aki E36-ot vesz, főleg szerelemből teszi.

- A bal első fényszóró kapott egy kavicsot, törött volt, még Németországban a bontóban vettem hozzá másikat. - Itthon kicseréltem a két hátsó ablak alatti gumit vadi újra, sajnos levolt töredezve.

Szerencsére van autószerelő ismerős, így ő segít ha kell.

Fenntartási költség (10) Évjárat 1996
Előző autója? Következő autója? 328 Coupe
Verdikt (9.4/10)

BMW 3 (E36) 1990 (1994 - 2000)