Autók » BMW » 3 (1982-1994)

3 324d

Az elnyűhetetlen hathengeres

Nekem régi vágyam volt egy bőmbi 5 éve vettem használtan azóta használom. A hathengeres szívódisel olyan mint egy igazi lendkerekes játék autó, egyszer beinditom és le lehet menni vele a térképről, elnyűhetetlen nemlehet megszakítani.Igaz a gyorsulása "O" de ha egyszer eléri az utazót akkor mindegy hogy kanyar, vagy emelkedő tartja a tempót. Szerintem nagyon eltalált konstrukció.Én nagyon megvagyok vele elégedve, ha akarnék sem tudnék rosszat mondani róla, esetleg csak annyi,hogy a hátsó üléseknél a lábnak elég kicsi a hely szerencsére ez engem nem igazán érint.Ugyhogy nagyon merem ajánlani bár kinek ez egy igazán megbízható járgány.

- Szervó kinyomta az olajat,15000Ft használtan,2óra és már megyünk is tovább.

Fenntartási költség (10) Évjárat 1987
Előző autója? Ford Escort 1.3 Következő autója?
Verdikt (7.7/10)

BMW 3 1982 (1993 - 1987)