Autók » Audi » A6 (1997-2004)

A6 2,4 V6 30v

Minek a dízelkályha?

Az autó nagyon király!Nagyon utálom,a hülye hozzá nem értő,magukat okos embereknek hívő JAPÁN autó párti embereket!Azért istenítik azokat a Szar japán putrikat,mert még nem ültek AUDIBAN!Ha Audit veszel,2db japán Putrit adnak mellé ajándékba!!!!Sokan szidják az autót a futóműve miatt,nem értem,h.miért!Eddig 2db lengőkart cseréltem benne és több mint 120.ekm.-t tettem az autóba.Jelen pillanatban 205.ekm van benne,és a 2 lengőkaron kívül még sértetlen a futóműve!Az autó 1 éves kora óta van nálam,akkor 85e.km volt benne.A motorja hibátlan!A fogyasztása sz.tem jó.Autómata,és 1600kg-os önsúlyához képest a 12Literes városi fogyasztás nem sok.Pályán 9körül fogyaszt.A belső tér magáért beszél!Nagy navi van benne,TV-vel,Sötét kék bőr,10 lufi...A belső tér nagyon átgondolt mérnöki munka eredménye.Minden kézre esik,ott van minden,ahol lennie kell.Átlátható,nem túlzsúfolt!Már 4éve használom,de még mindig olyan érzéssel ülök bele,mintha 1ször ültem volna bele!Eszem ágában sincs még megválni tőle!Az előző A6-osom is 2,4 V6 benzines volt,de Dízelben soha nem is gondolkodtam!Sokan ezért hülyének nézhetnek,de én nem szeretnék télen -30Cban nyugtalanul ,aludni,h.reggel ugyan be fog-e indulni a dízel kályhám!

- 2db lengőkar 120.ekm alatt!!!!!
- 2db összekötő gömbfej
- 2db xenon izzó/halványan világított/
- Bal oldali féltengely csukló
- Amiket cseréltem még,azt mindegyik autónál cserélni kell:Féktárcsa,betétek,v.mű szíj,olaj/mindig 5W40-es,és 10.ekm-enként cseréltem/!...

Fenntartási költség (7) Évjárat 2003
Megbízhatóság (10) Vezetett km 120000
Előző autója? A6 2,4 v6 Következő autója? ÚJ Audi A6,CSAK BENZINES!!!!!!!!!2,4vagy 3,2 FSI
Verdikt (8.3/10)

Audi A6 1997 (1997 - 2004)