Autók » Audi » A4 (1995-2001)

A4 1.6 95

Fiatalos öregecske

Tulajdonságok: A megbízhatóság és a formatervezés ami minden korban megállja a helyét.
Kicsit lomha, de ha felveszi a fordulatot az új autókat is maga mögé utasítja! Az áráért megkapjuk a maximumot amit el lehet várni egy ilyen kategóriájú autótól. Lentebb nem tudom hogy jött ki a 2csillagos kényelem de mindenképp többet adnék!

- A bal féltengely kezd fáradozni amikor alászedem de ettől még elszald, bár kicserélni is megéri mert nem egy elvadult drágaság (olcsóbb mint egy havi fűtés:). A klíma, nem tom, rossz volt mikor megvettem, és nem tudták feltölteni sem de inkább lehúzom az ablakot mert drága mulatság a hideg levegő. Engem zavar hogy kopott a kormánykerék de ez az én gondom, amúgy pár ezresből meg lehetne oldani. Más gondom nincs. De! Egyszer elengedte a hidr. olajat de aztán magától megoldódott.

Nem voltam vele szervízben 1 év alatt.

Fenntartási költség (7) Évjárat 1995
Előző autója? 2107 Következő autója? még megvan!!!
Verdikt (6.1/10)

Audi A4 1995 (1999 - 2001)