Autók » Alfa Romeo » 164 (1987-1998)

164 2.5 td

Csak szeretni lehet

Olasz autós vagyok... eddig csak olasz autóm volt nagyon lehet szeretni, de az Alfának a diesel motorja messze állt tőlem mert csináltunk már 2.0 td 75-ös alfát és ugye más hibályából tanulva... Igazából mindenképpen 2.5-ös olaszt akartam lancia thema személyében de a 164-es formálya nagyon megfogott így vettem is eggyet 200000 ft-ért nem volt rossz állapotban de azért én is rámertem már egy 150 ezret de most tudom hogy jó persze ebbe gumik fékek silentek műszaki stb Nekem még nem volt gondom a hengerfejjel semmivel kopp kopp. Nagyon szeretem a mai napig meg van, kényelmes meg szerintem megbízható is!!!
Imádom az olasz autókat de több ne legyen a nevemen a bajt szeretném megelőzni ezzel!!! Csak mercit szeretnék!!!!
Vagy esetleg fiatal olaszt :))) /lanca kappa, 164 super persze csak dieselt/

- elől 1-2 szilent kuplungcső izzítórelé jobb hátsó munkahenger
- jobb első kerékcsapágy (még sokáig elmnet volna de jobb a békesség!) eddig ennyi!

szerelő vagyok...

haverom is az

Fenntartási költség (8) Évjárat 91
Előző autója? delta 1.9tds Következő autója? W 140 3.5 td, lancia kappa 2.4tds, 164 super
Verdikt (7.6/10)

Alfa Romeo 164 1987