Autók » Alfa Romeo » 156 (1997-2005)

156 156 TS

Alfa 156 Szeretem!

Szeretem, szép és nagyon jó vezetni!

- Alfa 156. Elég gyanútlanul kereskedésben februárban vettem! Soha többet! Az első hibajelenség: a motor rángat. Irány az Alfa szerviz. Hozzám legközelebb eső az Alfa Novák. Reggel viszem a kocsit, délben hívnak, hogy azért rángat mert ki kell cserélni benne mindent, ezek a következők: Vezérműszij, + feszitők + görgők, lamdaszonda, katalizátor, és minden féle szij? stb... stb.. KB: 200e Ft csak anyag költség!! Plussz 5000 Ft hogy rádugták számitógépre!! Elborzadok!!
- Viszem egy másik szervizbe, maszek (autovillamosság) 2 óra és a kocsi jó, de közli, hogy a gyertyakábalek rosszak. OK! Két hét a kocsi újra rángat, egy henger nem megy! Vissza autovillamosság: gyertyakábel csere. Este nézem semmilyen kábel csere nem volt. Elegem lett a budapesti autoszervizekből, irány vidék!! Közben rájövök a turpisságra: MÁRKA SZERVIZBE TILOS VINNI A KOCSIT HA MÁR NEM GARANCIÁLIS!! Uj felfedezésem: http://www.net-market.hu/autoalkatresz/ Itt érdemes vásárolni alkatrészt, töredékébe kerül, mert a szervizek beépitik a szerviz költségbe az alkatrész árát is. Célszerü keresni egy vidéki szerelőt, aki ért ezekhez a kocsikhoz. Az Alfa Szamosi 25000 Ft-ért csinálta volna a vezérműszij cserét, vidéken ez csak 10000 Ft-ba került, ahol a szerelő közölte hogy a vizpumpát is cserélni szokták mert a szij ezt is hajtja! (Maszek) Van aki ért hozzá? Mert ezt máshol nem közölték!! Tehát nem mindegy hol csináltatjuk a kocsinkat! A szerelőről nem adok ki infót a beleegyezése nélkül! De ezen a telefonszámon elérhtő vagyok: 06-70-252-7562
- Zsolt.

Nógrád

Fenntartási költség (5) Évjárat 1998
Előző autója? Berlingó Következő autója? Alfa 156. De most jobban átnézném vásárlás előtt!!
Verdikt (5.6/10)

Alfa Romeo 156 1997 (2002 - 2005)