Autók » Aixam » 400 (1997-2000)

400 0,4 diesel

A kék villám

Hét, első gimis évem közepén kaptam meg. Vidékre jártam gimibe, és elég rossz volt a buszhálózat, és ezét jártam Mopeddel. Nagyon tetszett a kocsi, egybevolt teljesen, kényelmes is volt, és még 60at is ment. Nagy hátránya, hogy a rendőrök előszeretettel igazoltattak, bár eddig még nem jelentettek fel. Most leszek csak másodikos, szal még 3 évig használni fogom, tehát még feljelenthetnek. A vezetésí élmény jó, nem ráz nagyon a kocsi. A fogyasztása is elég jó, 3 litert eszik ha nem nyomom neki, 3,5et bever ha nyélezek. Csajok eléggé szeretik a "kiskocsit" szóval ajánlom minden Mopedjogsival rendelkező középsulis srác számára.
Egyszer beborultam a rossz útviszonyok miatt az út menti árokba, 2szer meg is pördült a kocsi(!). Kiszáltam belőle, de úgy kellett otthon összerakni. A tető sérül egy kicsit, kisseb lakatos munka, kis fényezés, és senki nem mondta volna meg, hogy megsérült.
Nagyon szeretem, szóval mindenkinek ajánlom, akinek nincs B-re jogsija.

- bal és jobboldali ablakkapcsoló többször is.

Fenntartási költség (10) Évjárat 1999
Előző autója? Következő autója? Valamijen japán