Autók » Volvo » Xc90 (2007-2014)

Xc90 V8(232 KW/315 LE)

Iszákos Luxus! Szeretni való autó!!!

Rendszeresen nézem az Autómániát.Már akkor nagyon megtetszett ez az autó amikor ebben a műsorban láttam.Az a-
utó 2007-ben volt új.Nekem 2008-ban adatott meg az a sze-
rencse, hogy megvehettem ezt az autót.Az egész családom nagyon szereti.A gyerekek is jókat szoktak benne aludni, ha hosszabb útra megyünk.Hála a nagyszerű rugózásnak.Ez az autó a kényelemben is elkerüli az előző autómat, amely egy Toyota Corolla Verso.(olvasd el az ítéletemet:EGY TÖKÉLETES CSALÁDTAG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)Ez ítéletem óta igencsak megváltozott a véleményem!A Volvo-mal eddig kétszer kellett szervízbe mennem.Elég komoly bajokkal, de én eddig akkoris teljesen meg vagyiok elégedeve az autóval!

- Szervokormány,Vezérműszíj

Győr-Blaskovics Autószalon Kft.

Egyszer vittem ide.Már nem tudom.

Fenntartási költség (3) Évjárat 2008
Előző autója? Corolla Verso 2004-2007 Következő autója? Valószínűleg Volvo, de szerencsére még meg van!
Verdikt (6.9/10)

Volvo Xc90 2007 (2007)