Autók » Volkswagen » Transporter (2015)

Transporter 2.0

Hol az a német minőség

Kezdjük a jóval ebből jutott kevesebb
Kedvező fogyasztás
Jól terhelhető
Városban praktikus.
Hátrányok:
4000km nél fel lazult a lengéscsillapító állítólag nem megfelelő nyomatékkal volt lehuzva gyorsan orvosolták.
6500km nél vészfékezésnél az autó letiltott biztosíték hiba igaz hogy garis 10 de ez a 5amperos biztosíték 10 ezer forint szakszervizben Budapesten.
Sajnos ez a hiba végig fent állt 4 alkalom után már nem vittem be cseréltem magamnak.
Ez melett apróbb elektromos hibák belső világítás jó párszor elment.Ezt végül lámpa cserével megoldották.
Gyári autórádió egyetlen hibája hogy melegben letilt dehát minek is halgatnánk bármit is amikor jön a következő probléma,
Az autó menetközben letiltott, teljesítményt elvete innentől kezdve oda az első pozitívum a kedvező fogyasztás 1415km alatt 215 liter üzemanyag fogyasztás.Tudom ez még mindig olcsóbb mind a 900 eurós autómentő díja.
Végre haza érve szakszerviz .
A hiba a motor vezérlő szoftver hibás jelenleg nem javítható majd ha lesz új .
Már nagyon várom mert szeretném végre eladni remélem az esetem a Volkswagen kompenzálja.
Persze hozzá teszem én autóm első szériás ennél a modelnél a 2018 autóink már nem hozták ezek a hibákból csak a rádiót egyenlőre 35000 km futás mellett.
Remélem ez igyis marad.

- Futómű fellazult - Belső világítás hiba - Elektromos hibák - Motor vezérlő szoftver hiba

Szakszerviz

Fenntartási költség (4) Évjárat 2016
Előző autója? Transporter t5 Következő autója? Transporter
Verdikt (3.6/10)

Volkswagen Transporter 2015 (2016)