Autók » Volkswagen » Jetta (2011)

Jetta 1.6 D

Unalmas olcsóság Mexikóból.

Az autót cégautóként kaptam újonnan. Nagy reményekkel ugrottam bele, régi álmom volt az új Jetta mindig is, egészen amíg bele nem ültem. Igazából szerettem, amíg bele nem ültem egy Optimába. Mostmár nem szívesen cserélném vissza.
A kocsit úgy tudnám összefoglalni, hogy nem sokat nyújt, de az stabilan.
A belső kidolgozása, még a Trendline-nál is a Lada Samara szintjén van. Műanyag ajtókárpitok, legegyszerűbb szövetek...stb.
Amit nagyon nehéz volt megszokni, a kormányon semmilyen gomb sincsen. Még hangerő állító sem.A VW -nél ez súlyos extra. Most KIA OPTIMA kocsim van, nem kicsi a különbség. A KIA úgy néz ki a Jettához képest mint egy űrhajó. Kormányról mindent vezérelhetsz + bőr ajtókárpit+Infinity zene......
A Jetta amúgy nagyon megbízható. Nem hibázott egyszer sem. A kocsi megbízhatósága a régi jó volkswagenes, ezt be kell ismerni.
Aki viszont 6,5 millióért elvár valamit, főleg belül, annak nem ajánlom. Erősen csalódni fog. A 2003-as Peugeot 206-osom , ami saját, az sokkal igényesebb belülről!!!!

- Vízhűtéses EGR szelep - 150.000 FT. Erre azt mondták, hogy a jóminőségű gázolaj miatt van:-)

Opel Tormási Kecskemét

Fenntartási költség (7) Évjárat 2012