Autók » Toyota » Prius+ (2012)

Prius+ Style leder

Kényelmes nagypapás

Nagyon kényelmes ,szélvédő kivetites jól latszodott ,tágas ,eladáskor senki nem hívott pedig hibátlan volt 4 millióval adtam piaci ár alatt .Fogyasztas télen 5,5 liter nyáron kb 4,5 liter .Csak gyorsitásnál mint egy babetta úgy bögőtt ez nem tetszett .7;személyes jól áttekinthető műszerfal.Jol pakolható családosoknak ajánlom .V8 ból ültem át szerettem ,de itthon még a régebbi a sláger ,alig tudtam eladni ,ismerősnek adtam el .Skoda Diesel automatát veszek ugyanennyit fogyaszt de legalább megy is .....A gyerek a zene Bluetooth ot imádta ,nagy panoráma tető szép benne.Hatalmas szélvédő még elől is kis ablak van,a csomagtartó 5 személynél tágas,igaz 7 fővel soha se használtam.Űlésfűtés brutális ,gerinc támaszos ülés hosszú úton is 600 km nem gémberedett el semmim.A LED első fényszóró az Audi q7 xenonját nagyon verte ennyire jól még egyik autóm se világított este.Parkolásnál idegesitett állandóan sípok ha r be tettem csak kamera volt semmi jelzés ,ez azért hiányzott nagyon ,hogy távolságot csak monitoron láttam csak a fűlsűketitő sípolás.Több toyotás is ezt mondta.

- Toyota M5 garancia miatt kicsit lehúzos olajcsere 50000 Ft.

Nem kellet semmit egyszer hátul azt hittem fékbetét de nem ,visszavették szóval 0 javítas .

Fenntartási költség (6) Évjárat 2016
Előző autója? Q7 Következő autója? 2,0 crd Diesel automata 150 le