Autók » Subaru » Forester (2013)

Forester XT

FOR' ESZTER

2014. őszétől kerestem benzines , lehetőleg 200 LE feletti, összkerekes, automata váltós autót. Megtaláltam !!!!
A Forester 240 lóerős, rendkívül dinamikus autó.

Ez pontosan az a teljesítménytöbblet,mely mosolyt csal az arcunkra amikor beleülünk a kocsiba. Nem kell száguldozni ahhoz, hogy kihasználjuk, átlagos hétköznapi közlekedésnél is élvezhető. Az összkerékhajtás valamit a CVT váltó pedig TÖKÉLETESSÉ teszi a kocsit !

Az eddig megtett 16 ekm bizonyította, jó döntést hoztam. Az autó mind a közúton, mind zárt pályán jól teljesít !

A fogyasztás...Mindenki ezt kérdezi, a válasz : teljesen elfogadható ! 9 ekm átlaga 9,6 l/100 km. Ebben pedig minden volt.

Nem csörög, nem zörög. Nagyon nagy meglepetést tud okozni, főleg akkor ha a motorvezérlésbe beleszólunk. Már pedig itt meg lehet tenni ! Van I, S, #S mód.... Inteligens, Sport, Sport Sharp mód...

Nem feltűnő, ugyanakkor sokan megnézik. Van, aki tudja, mi a Subaru, van, akinek egy terepjáró a sok közül... De Nekem életem legjobb autója, pedig már volt, nagyon sok !!!!

Összességében : szerintem hosszú időre letettem a voksom a Subaru mellett....

- semmi !

Emil Frey KftBudapest, Mogyoródi út

Fenntartási költség (8) Évjárat 2014
Előző autója? S-max Következő autója? amit hoz a jövő és a tervező....
Verdikt (9.0/10)

Subaru Forester 2013