Autók » Skoda » Rapid (2012)

Rapid 1,6 CRTDI 116Le (euro 6)

Világutazós

Elsődlegesen munkába járásra vettem 3 hónapja, ez alatt 10e km-t raktam bele és eddig teljesen meg vagyok vele elégedve. Kiválasztási szempont volt, hogy ne legyen "túl hosszú", hogy barátnőm is gondtalanul vezesse, de mindemellett a tágas teret is szerettem volna, ebben pedig hátul is kényelmesen el lehet férni. A kényelemhez hozzátartozik még, hogy az ülések nem támasztanak a legjobban, de egy plusz masszírozós deréktámasz tökéletes megoldás és még az ember háta sem izzad be.

A fogyasztás megint csak fontos volt, ami klímával 3,5-4 liter között alakul közúton ténylegesen. Autópályán klímával haladósan max 5,5liter. A mindennapi munkába járásnál ez a költséghatékonyság remélem hosszútávon is megtérülő lesz és elkerülnek a magasabb javítási költségek.

Mikor beleülök mindig azt érzem, hogy ezt ténylegesen arra tervezték, hogy menjenek vele és próbálok is így tenni :)

Ui.: Sokan szidják a szürke műanyag berakást a kesztyűtartó felett, nekem ez volt az egyik pont ami elsőre megfogott. Nem vakít, csak plusz számomra.

- Jelenleg semmi :D

Fenntartási költség (10) Évjárat 2015