Autók » Porsche » Panamera (2016)

Panamera E-Hybrid Sport Turismo

Gyönyörű és erős, de...

Nagy és erős autó főleg autópályára kiváló. Városhoz túl nagy és mélyen ül az ember, hogy ideális legyen. Hangja fantasztikus. Áramot használva városban el lehet járkálni benzin nélkül.

A Porsche kiváló sport autókat gyárt. Élmény vezetni, bírják a tempot. Egyetlen gond a kocsihoz járó szolgáltatások Magyarországon. Porsche eladja magát így a vevőkért nem kell küzdeniük és ez meg is látszik a hozzáállásukon.
Kellene még egy szalon Magyarországra, hogy legyen végre verseny a szolgáltatásban.

pl.
- csere autó a Porsche Centrumnál WV Passat 2.0TDI. Ezt kapja az ember ha ott vesz egy 50milliós autót
- kötelező szerízek is 1 naposak és drágák. Nem lehet úgy megvárni mint a Mercedesnél és Lexusnál egy VIP váróban, mert nincsen
- Szerviz után koszos autót adtak vissza. Nem volt idő lemosni...
- Garanciális panaszoknál keresik, hogy miért nem garanciális. pl. hol lett megütve a kocsit, megfeszült a töltő kábel stb. Ezeket cserélni kellene kérdés nélkül

Ügyfélelégedettségen javítaniuk kell, mert az nem hogy nem prémium hanem rossz.

- 17.000km zajos első futómű (37.000km sikerült javítani is) - gyakori PCM lefagyás (újra telepítve) - bőrkárpit kopás (cserélve) - keréknyomás ellenőrző rendszer központi része tönkrement - csomagtérajtó mélygarázsokban (Alle, Mom, Lurdy stb.) csak távirányítóról nyílik. Nyomógombbal nem nyílik, nem záródik be rendesen. Valami zavarja. Szerviz szerint ez nem hiba. Hiába videozom le, nem hiba szerintünk. Helyszínre kijönni nem jönnek, hogy saját szemmükkel megnézzék.

Porsche Centrum Budapest

Fenntartási költség (5) Évjárat 2019