Autók » Nissan » Note (2013)

Note 1.2 acenta

cuki falat :)

Szóval, 2016 decemberben vettem,a 9 hónapos a nagy-kis járgányt :) fogyasztása 4,5-4,6 de volt már 4,4 is. 90-es tempót imádja :) 150-es sebességnél, nem rezonált, simulékony volt, szépen duruzsolt a motor,majd az elért sebességnél lecsendesedett, max. a szél vagy vissz.pillantótükör- felni-gumi zajt lehetett hallani.A kanyarokat simán veszi, jól fekszi az utat,még a rugózása is elfogadható és nem dől meg.Hegyre fel-szerpentinen is meglepően elég jól mozgatja a 3 henger, a 80 lovával :) Én rosszat mondani nem tudok róla. A szervizem 3 évig ingyenes, 3 évre való szervizcsomagot kaptam ajándékba, karácsonyi ajándékként :) Most 9 hónap után 19.800 km van benne. Az árát simán megérte. Következő kocsim talán Suzuki vitara, de nekem szimpatikusabb az sx4 s cross 1.4 es turbos , bordó színben :) Csak kicsit tartok a turbo benzines motortól.Még alszom rá pár hónapot :)

- egyelőre hibátlan

Fenntartási költség (9) Évjárat 2016