Autók » Nissan » Almera Tino (2000)

Almera Tino 1.8

Agyon bonyolított ipari hulladék rossz kereskedőtől

Nagy álmom és nagy rémálmom vált valóra ezzel az autóval. Mivel korábban vezettem ilyet nagyon megtetszett a magas üléspozíció a kényelem az utastér mérete. Meg is vettem egy kereskedésben. És jött a csalódás. Még a kereskedő át sem adtda de felhívott azzal,hogy cserélni kell a kuplungot,mert megcsúszott szóval fizessem ki. Rögtön mondtam,hogy neki kötelessége működőképes állapotú autót átadni,erre mondta,hogy akkor fizessem csak a felét. Mivel kellett az autó belementem. Hazafelé elkezdett rángatni pech lámpa vissza a kereskedőhöz, két hét múlva kész. Hazafelé megint rángat,erőtlen, pech lámpa. Vissza a kereskedőhöz. Egy hét múlva kész. 20 kilóméter után rángat erőtlen pech lámpa. Trélerrel vissza a kereskedőhöz. Két hét múlva kész. Hazafelé megint rángat,erőtlen,pech lámpa. Kereskedő mondta,hogy vigyem akárhová,mert ők már minden kicseréltek,nem tudják mi a baja. Ezután Szervízből szervízbe vittem,de senki nem értett hozzá,vagy nem vállalta. Azután A vízhűtő ragasztása elvált így elfolyik a hűtővíz. Szóval azóta is a prkolóban áll nem megyek vele,feladtam.

- Az alumínium műanyag ragasztással kombinált motorhűtőn a ragasztás elengedett így elfolyt a hűtővíz. - Alapjárat ingadozás,véletlenszerű gyújtáskimaradás,fűtésszabályzó bowden műagyag rögzítő törése,szilentek,szelepfedél tömítés,rendszámtábla világítás elégett,első,hátsó lambdaszonda, gyújtótrafó, kuplung,stb.

Kb. 25 szervíz látta de senki nem tudta megjavítani csak véletlenszerűen cserélgették az új alkatrészeket vagy csak azt hazudták. Márkaszervízt csak milliomosok tudják megfizetni illetve azok akiknek nem számít,hogy a szervízköltség nagyobb,mint a jármű értéke.

Fenntartási költség (3) Évjárat 2001
Előző autója? Ka Következő autója?
Verdikt (2.9/10)

Nissan Almera Tino 2000