Autók » Mitsubishi » Outlander (2003-2006)

Outlander CU0W

A Micsunk.

Több mint 4 éve van meg, 13 évesen vettük.Kopó alkatrészeket kellet cserélgetni javítani. Mint fékbowden ,fékpofa cserék,vízpumpa, feszítőpatron, fillérekből felújítottam a hátsó féknyerget,egy lengőkart cseréltünk illetve néhány szilentet a négy év alatt. Azt gondolom ezek a kopó alkatrészek bármely autónál ennyi évesen már megérettek a cserékre. Hozzáteszem még mind a gyári volt benne. Az ember ha kicsit utána jár a neten akkor sokkal olcsóbban megkap alkatrészeket mint a boltokban. Akár a feléért! Nagyon kényelmes biztonságos autó.Több esetben 10 óránál többen utaztunk benne 5-en. Minden extra tökéletesen működik az utolsó visszajelzőig. A motor a váltó a difi bontatlan.Olaj nem csepeg sehol, olajat nem eszi! Fogyasztása országúton és pályán 7,5, városban 10 liter. Télen hóban és jégen nagy hasznát vesszük az állandó 4 kerék hajtásnak. Nem csúszik nem kapar el.Karosszéria egyes elemei( hátsó kerékjárat és hátsó bölcső) a rozsdásodásra erősen hajlamos. Hamarosan javítanom kell, de minden más része e tekintetben hibátlan. Összességében a legjobb autónk eddig, pedig sokféle márkájú autónk volt.

- Elszakadt a kézifék bowden,vízpumpa, feszítőpatron,hátsó féknyereg felújítás, első fékpofa csere,kicsi kaszni munka, egy lengőkar, egy-két szilentgumi

Haver és Én magam csinálgatom.

Fenntartási költség (8) Évjárat 2003
Teljesítmény (8) Km vásárláskor 204000
Előző autója? 206 Következő autója? fiatalabb Outlander
Verdikt (9.3/10)

Mitsubishi Outlander 2003 (2004)