Autók » Mitsubishi » Eclipse Cross (2017)

Eclipse Cross 1.5T CVT Intense

Nem leszek Eclipse Cross nagykövet

10 hónap, 20.000 km.
Az autó dinamikája, hangja nagyon tetszik, jól megy, ezt a részét szeretem. A CVT is nagyon jó.
Vannak dolgok, amik még mindig nem állnak kézre, nem szoktam meg, illetve szerintem nem eléggé átgondoltak. Ezek egy része nyilván szubjektív.
- Alapvetően hasznos, jó és szükséges dolognak tartom, a be nem kötött övekre való figyelmeztetést. A Versoban akkor kezdett el sípolni, ha az autó elindult, itt rögtön a beindítás után, ami inkább idegesítő. Valamint a hátsó ülések jelzője túl hamar elalszik, így jobban figyelni kell, hogy bekötötték-e.
- Egyenes háttámlával szeretek ülni, ha úgy kihúzom magam, ahogy helyes, akkor bizonyos gombok, kijelzők takarásban vannak, vagy csak részben látszanak.
- A tempomat szerintem kicsit lüktet, nem teljesen egyenletes. Nem vészes, de ilyet más autóban még nem tapasztaltam.
- a klímája is kicsit darabos, úgy értem, vagy túl erős, vagy túl gyenge.

A teljes időszak átlagfogyasztása 9,7 fölött van. Ez az, ami leginkább nem tetszik, és nagyon messze van a kereskedő által mondottaknak, amit mondjuk akkor sem hittem el.
Ha már kereskedő. Úgy tűnik bármennyi időt el lehet tölteni a bemutatóteremben anélkül, hogy egy kereskedő megkérdezné segíthet-e valamiben.
Ami még meglepett, hogy a 20e km-es szervíz 73e Ft volt. És ezért az árért még le sem mosták.

- Nem romlott el semmi

Emil Frey

Fenntartási költség (5) Évjárat 2018
Megbízhatóság (9) Vezetett km 20000
Előző autója? Verso 1.8 CVT Sol Következő autója?
Verdikt (6.4/10)

Mitsubishi Eclipse Cross 2017