Autók » Mercedes-Benz » S (1991-1999)

S S 320 (W-140)

!!PRESZTIS!!

Szerettem a biztosnság a megjelenés és a biztonság mindenek felett!
IMÁDOM!
AMIKOR TELE TANKOLOD SOKAT KELL VÁRNI ARRA A 105 LITERRE AMÍG LECSUROG...
TALÁN EZ A LEGROSSZABB TULAJDONSÁGA:)MEGÉRTE AZ ÁRÁT!
EGY MAI 2OO8-AS AUTÓ NEM TUDJA FELŰLMÚLNI AZT A LUXUST ÉS ROBOSZTUSSÁGÁT,TEKINTÉLYÉT!
ÉS VALLJUK BE EGY ÖRÖK AUTÓ ÖRÖK KAROSSZÉRIA MARAD AZ ÚJJ MERCIK SZAROK MIND,NEM VÉLETLENŰL JÁR VISSZA AZ ÖSSZES UJJ MERCI A SZAKSZERVÍZBE GARANCIÁLIS JAVÍTÁSOKRA EZT MINDENKI TUDJA!HA NEM HISZEL NEKEM MENJ BE KÉRDEZZ MEGY EGY SZERELŐT!
TEHÁT RÉGI MERCIT ÉRDEMES VENNI!

- Neumatikus rendszer,elektronika az nem szereti a hideget,de hozzá kell tennem sosem hagyott még ott sehól...levegő befuvó turbina,baromi drága hozzá minden aki mást állít az hazudik...mármint ha rendesen tisztességesen SZERVIZELEM !
- Csak eredeti cuccokkal érdemes szervizelni,nem éri meg gányolni!
- Én mindig márkszervízbe vittem,vezetem a szervízkönyvét.
- Most ilyen árak mellett sajnos kénytelen vagyok eladni ugyhogy eladó...én 3,500,000ft ért vettem,de ugy is néz ki .
- Most hogy 4 újj rugó,neumatikus rendszer és turbina,4féktárcsa+fetét,4újj gumi,full motorrevizó+váltóólajcsere után vagyok,magyarán kifizettem a 2 milliót az autóra igy eladó...Sajnos az élet nem engedi meg nekem ,hogy megtartsam álmai autóját!
- Amúgy kifogástalan állapotban van amikor megvettem még a kűsszöbökön rajta volt a gyári fólia,hát rajta is marad:)
- Az újj Lexus is erre a formára épűlt ha megnézed...

Kárpát utca!
EGYSZER MEGIJEDTEM MERT A VÁLTÓ RÁNGATÓZÓTT 3 NAPOT ÁLLTAM A FAGYBAN,KÉSŐBB MIUTÁN HAZAJÖTTEM RÁJÖTTEM MÉG NAGYON HIDEG VOLT MINUSZ 37 FOK VOLT ÉS EGÉSZ ÉJSZAKA ÉS NAPPAL ÁLT AZ AUTÓ!
DE BEMENTEM A SZAKSZERVÍZBE A KÁRPÁT UTCÁBA HOGY SZEMEM FÉNYE RAKONCÁTLANKODIK...KELL EGY UJJ VÁLTÓ GONDOLTAM DE NEM VOLTAM TISZTÁBAN AZ ÁRAKKAL MIVEL TUTAM A VÁLTÓ FELUJÍTÁSRA ADOM A FEJEMET HA AZ A BAJ EGY VAGYON IGY HAGYOK...AZON GONDOLKODTAM VESZEK EGY UJJ VÁLÓT MIÉRT IS NE HISZ AKKOR MÁR TALÁN JOBBAN KIJÖVÖK MINT IRTAM EKKOR MÉG NEM VOLTAM KÉPBEN AZ ÁRAKKAL..!
A FELUJÍTÁSA A VÁLTÓNAK 800.000FT HA UJJAT VESZEL 1,250,000FT,ÉS EZ CSAK EGY 4 SEBESSÉGES VÁLÓ.
A RÖHELY HOGY A MERCI NEM ÁRÚL UJJ VÁLTÓT!!...HANEM A RÉGIT BEKÉRI AZT LEADOD ÉS KAPSZ EGY FELUJÍTOTTAT AMI EGGYENÉRTÉKŰ AZ UJJ VÁLTÓVAL,UNIÓS ELŐIRÁS ELUJÍTJÁK ÉS IGY KLASSZ MINDEN...AZT MONDJÁK...
HÁT AZ ÉDESAPJUK FASZÁT ITT MEGLÁTSZIK HOGY KELETEN VAGYUNK ...HA AUSTRIÁBA VISZEM A KOCSIT SERVIZELNI OTT KAPOK EGY ZSIR UJJ VÁLTÓT AMIT A SZEMEM ELÖTT BONTANAK KI ÉS IGY LEHÚZNAK 450,000-T TAL....HÁT NEM EGY RABLÓ BANDA EZ A KÁRPÁT UTCA:))

Fenntartási költség (2) Évjárat 1994
Teljesítmény (9) Km vásárláskor 120000