Autók » Lancia » Dedra (1989-1999)

Dedra 2.0 16 valvoline

Fanatikus Dedra

A lancia mánia már régóta meg volt.Van egy Hf integrale dektám , és ennek a kiváltásából kellett egy második autó.Előtte egy Y10 fire volt de az kicsinek bizonyult.Nézegettem, mit lehetne venni az adott tipusból, és végül is ez tetszett meg a legjobban.Ahogy megláttam, már tudtam, hogy nem hagyhatom gyárilag.
Dunaharszti mellett egy kis faluban találtam rá.Kicsit megviselt volt, de a célnak megfelelt, hisz kasztni munkát, úgy is kell rajta végeznünk.Elhoztam.
Másnap már felvérteztem egy direktszűrővel.Na ettől olyan jó hangja lett, hogy azonnal beleszerettem.Az utazási kényelme nagyon jó, meg igazából egy kicsit luxus érzésem is lett a "puritán"autók után.
2hónap munkával telt hónap után elkészült az autó.
Egy cikk róla:

- A futómű nagyon kényes ezeken az utakon, de lehet csak azért mert / 45-ös gumikkal használom:-) - Az elektronika időnként bolondozik.Szereti az autó ha törődök vele. - A fűtés elektronikája elromlott. - A váltót már egyszer cseréltem a kuplunggal együtt.

Német Misi Dunakeszin.Elég korrektűl dolgoznak, és időben végeznek vele.

Én , és kedves barátaim.

Fenntartási költség (7) Évjárat 1995