Autók » Lada » Vesta (2017)

Vesta 1.6 SW Cross

Az Orosz Medve

2019-ben vásároltuk meg a Lada Vesta SW Cossunkat Lux felszereltsége, azóta ezzel járjuk a világot.

Hol is kezdjem?

Kényelem? Nagyok kényelmesek az ülések a kormány kényelmes fogású bár lehetne rajta egy bőr huzat. A klíma nagyon gyorsan hűt a fűtés is gyorsan melegít. Eső hátsó ablak fűtés gyorsan elintézi a jeget róla. Multimédia pofon egyszerű a navigáció pontos sajnos gyárilag Orosz Német és Angol nyelveken beszél, de eddig minden címet megtaláltam vele. A beltér nem csúnya a műanyagok hoz képest, nem lötyög nem zörög. A tempomat nagyon jól működik szól ha gondja van, mivel nekem manuális váltom van.

A motor szépen húz nem szabad elfelejteni hogy 1.6 szívós motor kicsit pörgetni kell, a sebesség váltó szépen pontosan veszi a sebeséseket nem lötyög nem zörög. 9% emelkedőn úgy mentünk fel vele mintha egyenes lett volna az út. A negyedik és az ötödik fokozat hosszabb ezért picit olyan mintha megtorpanna az autó felváltáskor, de ezt meglehet szokni és jót tesz a fogyasztásnak. Személy szerint e viseltem volna egy hatodik fokozatot is.

A fogyasztásról annyit hogy vegyes használat mellet - autópályán, autó utón, dimbes-dombos országút - 723 km mentünk egy tankkal azaz 55 l üzemanyaggal. Ha jól számolom 7.7 l/100km az átlag de mivel álltunk piros lámpánál, vonat átjárónál így kicsit csalóka ez az érték.

A felfüggesztés rendben van, az úttartása jó. A kormányzás rendkívül pontos hála az elektromos szervónak.

Sajnálom ha regényt írtam de megpróbáltam teljessen őszintén elmondani eddigi tapasztalataimat véleményem.

Összegzésben az autó jó nekem kényelmes teszi a dolgát. Én elégedett vagyok vele.
Apósom félt tőle, vezette 1 hétig és imádta. Ő mondta ha nem tudná, hogy Lada el sem hinné :) Szerintem nagy szó egy WV örülttől.

Találkozzunk a Parkoló parádén.

G. 29 éves.

- Fék betét fék tárcsa... az én hibám nem kéne rallyzni....

Duna autó Lada márka szerviz

Fenntartási költség (5) Évjárat 2019