Autók » Hyundai » Getz (2002)

Getz 1.1

Megettem

Elmondtam, kérem,kapcsojja ki.

- Semmi nem romlott el. Csak a klíma nem ment a motorcsere után. Egy nyaralni induló villamossági szerelő elmondta, hogy mit drótozzak össze. Működik. - Sokáig kerestem egy csajos színű, klímás 1.1 Getz-et a páromnak.Neten kinéztem Burgerlandban a bizalomgerjesztő Pedro Swoboda kereskedésben. Ismerős szerelő megnézte, motor szépen jár, klíma hűt, törve nem volt. Foglalózd le! Egy hét múlva kiutazok (Nyíregyről bazdmeg!), tényleg jól néz ki, kulturáltan jár a TELEPEN !. Kifizet, hazaindul.Nem gyorsul. Nem füstöl, alapjárata szép volt, de nem bír menni. Bábolnán megnézi, aki átnézte, hibaüzenet nincs. Kínlódva haza Nyíregyre, hol 80 (autópályán!) hol 120. Ja, közben Mosonmagyaróváron a stopláblánál kijött bicajjal egy bácsi, elcsaptam . Bácsi mosolyog, rendőr szerint én ártatlan, hajrá tovább. - Szerelő Nyíregyen nézi, próbálja :Nem gyorsul, szerintem el van rakva 1 foggal a vezérlés. Másnap hív: tényleg el van rakva 1 foggal.Örülök, megoldódott.Telefon egy óra múlva : "Ülsz? Kell egy főtengely a kocsiba !A főtengelyen lévő vezérműkerék rosszul volt rögzítve, elkotyogósodott, szétbaszta a főtengely végét is." Rövid számolás, hosszú keresés után bontott motor egy debreceni bontóból 60 ért, munkadíj, vezérműszíj, görgő, olaj, fagyálló össz. 120e. - Itt tartok, bizalmam töretlen, Swoboda bácsi pedig szopni fog.

Sípos Sándor Nyíregyháza-Sóstóhegy. Nem 7köznapi arc. Most próbál ezeregyszázhatvan lóerőtől többet kicsavarni egy BMW blokkból. Nekem ez már Matrix.

undefined

Fenntartási költség (5) Évjárat 2004