Autós népítélet / Honda / Stream (2001 - 2014)

Ítéletek (19 db)

Cím / Modell / Évjárat Időpont Hossz Km Ítélet Ért.
Az összes ítélet egy oldalon

A Totalcar tesztjei a típusról:

• Olcsó családi, amiből nincs elég
    Egy-másfél millióért kábé annyit tud, mint egy hétüléses kombi, mondjuk egy Logan MCV. Csakhogy ez nem Renault-ból van, hanem Hondából.
  • Hogyan járassuk be a motort?
  • Manók tánca
    Szeged felé robogva kamaszkorom szereplőin mosolyogtam magamban: Mihályi tanár úr járt a fejemben, aki szerkezettant tanított, és valószínűleg azonnal leborította volna a kettéfűrészelt Zuk motort az állványról, ha változtatható szelepgeometriáról hall, no és Géza mester a Táblás utcai Volán szervizből aki amikor nyugati autókról beszélgettünk, elismerően morzsolgatta a fogai közt 3 szóból álló kijelentését: HONDASZIVIK, JAPÁN KISAUTÓ.
A típus népítéleteinek átlaga: 8,0

Honda Stream 2001 Honda Stream 2001